دانشجویان::خبرگزاری علم و فناوری
دانشجویان

کلاس‌های درس دانشگاه امام صادق تا پایان سال مجازی برگزار می‌ شود

دانشگاه امام صادق علیه السلام اعلام کرد: کلاس های درس این دانشگاه تا پایان اسفندماه سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

یک قدم مانده تا جذب ۷۵هزار دانشجوی بین‌المللی در دانشگاه‌های ایران/ در جلسه ستاد نقشه جامع علمی چه گذشت؟

دانشگاه‌های ایران با توجه به جایگاه علمی و جغرافیایی که دارند، از ظرفیت بالایی در جذب دانشجوی غیرایرانی دارند؛ اما این جذب نیازمند تدبیر مسئولان در معرفی این دانشگاه‌ها به جهانیان و فراهم سازی زیر ساخت‌های لازم دارد.

معایب و مزایای چاپ اجباری مقاله برای دانشجویان دکتری

به دلیل سیاست‎ نظام آموزشی فعلی، انتشار مقاله برای فارغ‌التحصیلی دانشجوی دکتری همچنان الزامی است؛ در این گزارش به بخشی از معایب و مزایای چاپ اجباری مقاله با توجه به نظرات کارشناسان و نمایندگان مجلس پرداخته شده است.

دانشجویان غذای خود را با ربات تحویل می‌گیرند+عکس

دانشجویان دانشگاه پردو واقع در ایالت ایندیانا آمریکا از این پس می‌توانند از خدمت‌رسانی ربات‌های تحویل اجناس استفاده کنند.

یک اشتباه؛ ۴۵ درصد حقوق دانشجومعلمان را کسر می‌کند!

در اردیبهشت ماه سال ۷۲ جزینی معاون تأمین و تربیت نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش بخشنامه‌ای به ادارات کل اموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد که در آن میزان هزینه‌های شبانه‌روزی و خوابگاهی مشخص شده است.

با حضور نخبگان و پژوهشگران

پیکر پاک جانباز دفاع مقدس در باغملک تشییع شد

با حضور نخبگان، پژوهشگران، اساتید دانشگاه و دانشجویان پیکر پاک و مطهر یکی از رزمندگان و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس استان خوزستان با حضور اقشار مختلف مردم در شهر باغملک تشییع شد.

آهون منش: تعطیلی دانشگاه‌ها ضرورتی ندارد

رئیس اتحادیه مؤسسات غیرانتفاعی با بیان اینکه تعطیلی دانشگاه‌ها ضرورتی ندارد، گفت: همه دانشجویان و اساتید دانشگاهی باید به تصمیم استانداری تهران مبنی بر فعالیت مراکز علمی و دانشگاه ها احترام بگذارند.

طهرانچی: نگاه تبعیض آمیز به دانشجو باعث آسیب می شود

رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه در انتخاب دانشجو و استاد نمونه باید مهربان‌تر باشیم، گفت: نگاهی بر جامعه حاکم است که دانشجویان دولتی را با نگاه خاص مورد توجه قرار می‌دهیم اما از دانشجویان شهریه‌پرداز غافل هستیم.

لزوم حضور پر شور دانشجویان در صحنه انتخابات

نماینده ولی فقیه در استان بر حضور پرشور دانشجویان در صحنه انتخابات تاکید کرد.

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از رفتارهای خودآسیب‌رسان در دانشگاه شهرکرد

کارگاه آموزشی پیشگیری از رفتارهای خود آسیب رسان ویژه دانشجویان در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.