دانشگاه-سیستان-و-بلوچستان

مشاور مرکز رشد زیست فناوری پژوهشگاه مهندسی ژنتیک و زیست فناوری:

طرح جامع مدیریت و راهبری استعدادهای درخشان جامعه دانشجویی در دانشگاه سیستان و بلوچستان

جذب، هدایت، توسعه دانش، مهارت آموزی های عمومی و حرفه ای گری مجموعه استعدادهای درخشان در عرصه دانشجویی شامل مراحل شناسایی، ارزیابی، تشخیص اولیه، تشکیل پرونده، ساختاردهی و اجرای برنامه امکان ورود به دانشگاه های نسل چهارم است.

نماینده MOD ART پاریس:

قبل از جذب دانشجو در هر مقطعی باید بازاریابی کرد

نماینده MOD ART پاریس با حضور در مجتمع فن آوری و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان بدنبال آموزشهای عملی حوزه صنعت مد و پوشاک جهت ایجاد رقابت سالم و ارزیابی کیفی کالاهای ایرانی در سطح بین الملل است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

سرپرست جدید دانشگاه سیستان و بلوچستان کیست؟

دانشگاه سیستان و بلوچستان در مقاطع مختلف روزانه، شبانه جمعاً ۱۶۵رشته گرایش دارد که از این تعداد۵۰ رشته / گرایش در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۹ رشته گرایش در مقطع دکتری است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

دانشگاه سیستان و بلوچستان قطب علمی جنوب شرق کشور

دانشگاه سیستان و بلوچستان به عنوان نماد آموزش عالی جنوب شرق کشور و دانشگاهی ماموریت گرا درصدد است در چشم انداز ۱۴۰۴ تبدیل به دانشگاهی کارآفرین و نوآور گردد. این دانشگاه در نظر دارد تا همزمان با حل معضلات منطقه ای بعنوان مرجعی مهم و تاثیرگذار در توسعه پایدار منطقه بر محور دانایی ایفای نقش نماید.

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان

اگر بازار برای محصول نباشد کسی به سمت پژوهش نمی رود

دانشگاه سیستان و بلوچستان به عنوان دانشگاه مادر در منطقه جنوب شرق کشور می‌باشد و یکی از مجهزترین دانشگاه‌های سراسر کشور است. این دانشگاه فعالیت خود را از سال ۱۳۵۳ آغاز کرد.

مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه سیستان و بلوچستان

تجاری سازی دانش در مرکز کارآفرینی دانشگاه سیستان و بلوچستان

در راستای ارتقاء جایگاه دانشگاه سیستان و بلوچستان در رتبه‌بندی‌های ملی و بین‌المللی و حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل سوم (دانشگاه‌های کارآفرین)، مرکز کارآفرینی دانشگاه از سال ۹۶ شروع به فعالیت کرده است.

ژن خوب در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

اخیرا اسنادی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر قبولی خارج از چارچوب قانونی فرزند یکی از مسئولین استانی در دانشگاه و همچنین استفاده‌ی خارج از عرف و چارچوب آئین‌نامه از امکانات دانشجوی میهمان وی منتشر شده است.

رئیس جمهور در دانشگاه سیستان و بلوچستان

تحقیقات کاربردی باید جایگزین مقالات شود / ستاره ویژه آسمان است نه دانشگاه

رئیس جمهور در دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: در روز دانشجو باید دانشجویان در کنار هم صحبت کنند و حرف بزنند و از هر سخنرانی که مایل هستند استفاده ببرند در استانها و شهرستانهای دیگر باید غیر از تهران در خدمت دانشجویان باشیم.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

افتتاحیه نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه سیستان و بلوچستان

ایجاد فضای سرمایه گذاری، پشتیبانی همکاری صنعت حوزه و دانشگاه، عمیق کردن پژوهش در لایه‌های میانی کشور و توسعه فناوری، مسائلی است که در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری مورد نظر بوده است،

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

افتتاح مرکز فناوری و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان

ازجمله عواملی که ایجاد مراکز نوآوری را به یک نیاز تبدیل کرده است، به وجود آمدن تغییرات سریع در فناوری‌های روز دنیا و مسائل اجتماعی جامعه امروز است. مراکز نوآوری با همان ایده جذب خلاقیت‌ها و نوآوری‌های افراد ایجادشده‌اند و به دنبال عرضه یک محصول به بازار هستند، البته محصولی که بر مبنای دانش و پژوهش ساخته شده باشد.