دانشگاه-محقق-اردبيلي

برگزاری دومین همایش بین المللی تازه های پژوهش در علوم ورزشی در استان اردبیل

دومین همایش بین المللی تازه های پژوهش در علوم ورزشی در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

رونمایی از نخستین کتاب انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی

نخستین کتاب انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم اختتامیه طرح دانشگاه خلاق UMA UP در سالن خود سیانی دانشگاه رونمایی شد.

آیین اختتامیه طرح دانشگاه خلاق UMA up برگزار شد

آیین اختتامیه طرح دانشگاه خلاق با همکاری مشترک بین پارک علم و فناوری اردبیل و دانشگاه محقق اردبیل با حضور مسئولان استانی، اساتید، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس علیه السلام، دانشجویان و تیم های فن آور برگزار گردید.

محققان همچنان پشت در ثبت اختراع!

سوخت بیو دیزل با استفاده از روغن خوراکی به مرحله تولید آزمایشگاهی رسید

یکی از محققان داخلی موفق به تولید سوخت بیودزیزل با استفاده از پسماند روغن گیاهی آشپزخانه‌ها شده اما در مرحله ثبت اختراع با بروکراسی اداری مواجه شده است.

در راستاي بهره گيري از پتانسيل هاي عظيم استان اردبيل؛

راه اندازي مركز پژوهشي زيست فناوري گياهان دارويي / مروري بر آمار تحقيقات گياهان دارويي در جهان

صنعت گياهان دارويي در كل دنيا با سرعت بالايي رو به پيشرفت است و استان اردبيل ظرفيتهاي بالايي در حوزه گياهان دارويي دارد، برهمين مبنا مركز پژوهشي زيست فناوري گياهان دارويي در استان اردبيل راه اندازي مي شود.

دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان مسئول سازماندهی ارتباطات علمی ایران و گرجستان منصوب شد

دبیر کمیته علمی ایران و گرجستان از انتخاب دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان پل ارتباطی کلیه دانشگاه های ایران با دانشگاه‌های گرجستان و سازماندهی ارتباطات علمی ایران و گرجستان خبر داد.

خبرگزاري علم و فناوري از اردبيل گزارش مي دهد؛

نگاهي به جايگاه علمي ايران در سال هاي اخير / دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان مسئول سازماندهی ارتباطات علمی ایران و گرجستان منصوب شد

دبیر کمیته علمی ایران و گرجستان از انتخاب دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان پل ارتباطی کلیه دانشگاه های ایران با دانشگاه‌های گرجستان و سازماندهی ارتباطات علمی ایران و گرجستان خبر داد.