دانش-آموزان

تنها ۳۰درصد از شبکه ملی اطلاعات اجرایی شده است

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اینگونه بیان کرد: علی رغم ادعای وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات در رابطه با اجرای ۷۰درصد از شبکه ملی اطلاعات با بررسی های انجام گرفته نشان دهنده اجرای ۳۰ درصد از این شبکه است

دانش آموزان خراسان شمالی با مدارس آشتی نکردند/استقبال اندک از بازگشایی مدارس

آموزش و پرورش برای رفع اشکال دانش آموزان در چند هفته اخیر کلاسهای آموزشی برقرار کرد اما متاسفانه دانش‌آموزان از این کلاس‌ها استقبال نکردند.شماری از دانش آموزان و اولیای آنان در گفتگو با خبرنگار ما گفتند: بیشتر دانش آموزان متاسفانه در این ایام رغبتی برای تحصیل نداشتند و هم اکنون نیز رغبتی برای رفع اشکال نیز ندارند و همچنین هنوز از بیماری کرونا ترس و دلهره دارند و نمی خواهند در مکان های عمومی حضور پیدا کنند.

دانش آموزان بوشهری؛

پیام تشکر مجمع فاطمی بسیج دانش آموزی استان بوشهر از مدافعان سلامت

مجمع فاطمی بسیج دانش آموزی استان بوشهر، به پاس تلاش‌های جهادگران سلامت که در مبارزه با ویروس جدید کرونا حماسه‌ای ستونی خلق کردند پیام تشکر صادر کردند.

تداوم آموزش های آنلاین مؤسسه رزمندگان اسلام استان اردبیل

موسسه رزمندگان اسلام استان اردبیل با ابتکاراتی قابل توجه سعی در تداوم امر آموزش و برقرای ارتباط هرچه بیشتر مجازی با دانش آموزان دارند و با ارایه تکالیف و رفع اشکالات موجود عرصه تعلیم و تریبت را هرچه بیشتر فعال کرده اند.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:

راهیابی۷۳ دانش آموزان هرمزگانی به مرحله دوم المپیادهای علمی کشور

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی، ۷۳ نفر از دانش آموزان هرمزگانی، به مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزان (مرحله اول کشوری ) راه پیدا کنند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش هرمزگان :

برگزاری کارگاههای تخصصی معلمان پیش دبستانی و دانش آموزان دیرآموز

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان از آموزش تخصصی مربیان پیش دبستانی، معلمان و مدیران مدارس، با همکاری اداره آموزش و پرورش استثنایی در راستای ارتقاء یادگیری مؤثر نوآموزان پیش دبستانی خبر داد.

نشست سراسری مدیران کانون آینده سازان انقلاب اسلامی استان تهران

نشست سراسری مدیران کانون آینده سازان انقلاب اسلامی با حضور ریاست سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران برگزار شد

اجرای طرح «نظام مراقبتی دانش‌آموزان» در مدارس استان گیلان

طرح اجتماعی نظام مراقبتی دانش‌آموزان با عنوان «نماد» در مدارس گیلان اجرا می‌شود.

بهترین مدل کیف، کوله پشتی است

بهترین مدل کیف، کوله پشتی است و باید به این نکته توجه شود که وقتی کوله پشتی را حمل می‌کنید شانه‌ها از فشار مجتمع خلاص می شوند، شاگردان ابتدائی نباید بیش از ۱۰درصد وزن بدنشان و شاگردان دبیرستانی نباید بیش از ۱۵درصد وزن بدنشان کیف حمل کنند.

برگزاري جشنواره علمی وپژوهشی ونمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش‌آموزی در فارس

معاون آموزش و پرورش فارس از برگزاري جشنواره علمی وپژوهشی ونمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش‌آموزی خبر داد.