دفاع-مقدس

معرفی کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

وضع نامطلوب مطالعه در کشور

این هفته به بهانه هفته دفاع مقدس یک کتاب از مجموع خاطرات سردار شهید ایلیاتی معرفی می‌کنیم.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل مطرح کرد:

دفاع مقدس نماد هویت سازی برای ملت ایران

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: دفاع مقدس مهم‌ترین رویداد تاریخ معاصر ایران یکی از عوامل هویت‌ساز برای جامعه ایران به شمار می‌آید.

مردان بی ادعایی که معلم عشق شدند

دفاع مقدس، یکی از زیباترین واژه ها درقاموس حماسه های تاریخی ایران اسلامی است که شنیدن آن تداعی گر ایثار و از خودگذشتی مردانی بی ادعاست

تلاش دشمن برای مقابله با نهضت نرم افزاری علمی ایران محکوم به شکست است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت : اقدامات و پیشرفت های علمی جمهوری اسلامی موجب شده تا دشمن در مقابله با نهضت نرم افزاری علمی ایران ، عقب نشینی نماید و پیشتازی انقلاب در مقابل دشمنان پیش از پیش نمود پیدا کند.

برگزاری ویژه‌برنامه نقش دانشگاه شهرکرد در دفاع مقدس

ویژه‌برنامه نقش دانشگاه شهرکرد در دفاع مقدس برگزار شد.

یکی از رزمندگان حاضر در عملیات بیت‌المقدس:

رزمندگان بسیاری جانشان را برای آزادی خرمشهر تقدیم کردند/در عملیات بیت‌المقدس دشمن با همه امکانات به میدان آمد

یکی از رزمندگان حاضر در عملیات بیت‌المقدس گفت: در مدت‌زمان بین هجدهم اردیبهشت تا سوم خرداد که خرمشهر آزاد شد سخت‌ترین و بدترین عملیات توسط رزمندگان اسلام انجام شد، متأسفانه جوانان زیادی را برای محاصره خرمشهر و بعدازآن آزادی شهر از دست دادیم.

فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام) خراسان جنوبی:

هویت هر جامعه ای وابسته به جهاد است.

فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: آنچه از قرآن برداشته می شود این است که هویت هر جامعه ای وابسته به جهاد است چرا که بدون جهاد فرد و جامعه هویت ندارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی:

اندیشه سازی تمدن نوین اسلامی هنر بسیج است/ مجهزترین ارتش های دنیا از قدرت معنویت بسیج بی بهره اند/ اوج کمال سپاه و بسیج در عرصه شهادت است.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: رهبر انقلاب تعبیر کردند که تمدن نوین اسلامی و حرکت در این مسیر وظیفه هر مسلمانی است و اندیشه سازی و توسعه این تفکر که هنر بسیج است باید گسترش یابد.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی:

مطالبه گری باید شرافتمندانه، با عزت و با اقتدار باشد.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: مطالبه گری باید شرافتمندانه، با عزت و با اقتدار باشد و با استفاده از روش هایی که به نظام و جامعه لطمه وارد نشود، انجام گیرد.