دوشنبه-ها-با-کتاب::خبرگزاری علم و فناوری
دوشنبه-ها-با-کتاب

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب کشتی سوراخ شده؛ کتابی برای آنان که به مصرف آب اهمیت می‌دهند

دوشنبه هر هفته با معرفی کتابی کاربردی و علمی از جنبه های گوناگون میهمان مخاطبانمان هستیم. این هفته "کشتی سوراخ شده" معضلات مصرف آب و آبهای زیر زمینی را به روایت تصاویر برای آنان که وقتی برای مطالعه نمی گذارند محیا نموده است.

دوشنبه ها با کتاب

کتاب ارزشهای درخت در زیست بوم شهری؛ کتابی مناسب برای هر شهروند

در این هفته در دوشنبه ها با کتاب، کتاب ارزشهای درخت در زیست بوم شهری را مناسب زندگی هر شهروند معرفی خواهیم کرد.

دوشنبه ها با كتاب؛

معرفی بهترین سایت‌های کتاب‌های الکترونیکی

گاهی در مسیر تحقیق و پژوهش نیاز به کتاب های داریم که قادر به خرید آن ها نیستیم یا فرصت برای رفتن به بازار و خرید کتاب مورد نظر از کتاب فروشی را نداریم. امروزه نیز با سرعت گرفتن رشد علم و پیشرفت چشم گیر تکنولوژی، مطالعه و پژوهش نیز سرعت گرفته و دیگر فرصت را برای جستجوی مطالب در میان کتاب های کاغذی از انسان ها گرفته است و همین باعث شده که استفاده از کتاب الکترونیکی بیش از قبل مورد توجه قرار گیرد.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب معرفی اصول کافی ؛ کتابی برای آشنايي با فقه شيعه به زبان‌هاي انگليسي و فارسي

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان خواهیم بود و این هفته کتاب معرفی اصول کافی را آشنايي با فقه شيعه به زبان‌هاي انگليسي و فارسي معرفی خواهیم کرد.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب مبانی فناوری اطلاعات؛ کتابی برای همگان در دنياي امروز

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان خواهیم بود و این هفته کتاب مبانی فناوری اطلاعات را برای همگان در دنياي امروز معرفی خواهیم کرد.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب اسرار فتح قله گوگل ؛ کتابی برای بهتر ديده شدن در اينترنت

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان خواهیم بود و این هفته کتاب اسرار فتح قله گوگل را برای ديده شدن بهتر در اينترنت معرفی خواهیم کرد.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب خاک در ادبیات فارسی؛ کتابی برای علاقه‌مندان ادبیات و خاک

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان خواهیم بود و این هفته کتاب خاک در ادبیات فارسی را برای علاقه‌مندان به ادبیات و خاک معرفی خواهیم کرد.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب معماری سازمانی؛ کتابی برای ایجاد تغییر و افزایش بهره وری

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان هستیم و این هفته کتاب معماری سازمانی را برای کسانی که مایل به ایجاد تغییرات مفید و افزایش بهره وری در ادارات و سازمان های خود هستند ، معرفی خواهیم کرد.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب از خودشناسی تا خوداشتغالی؛ کتابی برای شروع کسب‌وکارتان

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان هستیم و این هفته کتاب از خودشناسی تا خوداشتغالی را برای کسانی که علاقمند به شروع کسب‌وکار خود هستند، معرفی خواهیم کرد.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب ۵۰ گام موثر در بازاریابی محتوایی؛ کتابی برای فعالان تولید محتوا

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان هستیم و این هفته کتاب ۵۰ گام موثر در بازاریابی محتوایی را برای کسانی که فعال در زمینه بازاریابی محتوایی هستند، معرفی خواهیم کرد.