ربات-هوشمند

کارکنان ربات با کنترل از راه دور در فروشگاه ژاپن آزمایش شده اند

Model-T ، توسط Telexistence ، به شما کمک خواهد کرد تا مشکل کمبود نیروی کار در فروشگاه های راحت ژاپن را برطرف کنید.

ساخت ربات هوشمندی که می تواند مسیر حرکت خود را انتخاب نماید !

شرکت "IHMC Robotics" به تازگی از نوعی ربات هوشمند رونمایی کرده است که برخلاف سایر ربات ها می تواند همانند انسان فکر کند و مسیر حرکتش را انتخاب نماید .

با این سایت می‌توانید یک ربات واقعی را کنترل کنید+لینک و عکس

یک استارتاپ در شهر «سان‌فرانسیسکو» روشی را ایجاد کرده است که به شما این امکان را می‌دهد که از راه دور یک سگ رباتی را از اتاق نشیمن خود به‌راحتی کنترل کنید. بر طبق این گزارش، تمام آن‌چه شما نیاز دارید یک مرورگر «کروم» و یک اتصال اینترنتی پایدار است.

توسط ژاپنی انجام شد؛

غول پیکرترین ربات جهان با موفقیت آزمایش شد + فیلم و عکس

به تازگی محققان ژاپنی موفق به ساخت نوعی ربات هوشمند با اندازه ۱۸ متر شده اند که توانسته است لقب غول پیکرترین ربات جهان را به خود اختصاص دهد.

اختراع ربات‌های نامرئی که انقلابی در جنگ‌افزارها به پا خواهد کرد+عکس

توسعه ربات های بیولوژیک و انواع کاربردهای آنها از حوزه های جذاب علمی سالهای اخیر محسوب می‌شود. در آخرین نمونه، طراحی و ساخت رباتی بیولوژیک با الهام از اصل استتار در دستور کار محققان است.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

ساخت ربات هوشمندی که می تواند در طول شبانه روز ده برابر پزشکان کار کند+فیلم و عکس

محققان دانشگاه "لیورپول" انگلیس موفق به ساخت و توسعه نوعی ربات هوشمند برای انجام آزمایش های بیماران کرونایی شده است که می‌تواند یک آزمایش را که انجام آن توسط انسان‌ها ماه‌ها به طول می‌انجامد تنها در سه روز انجام دهد.

این ربات هوشمند می تواند موی سر شما را به بهترین روش کوتاه نماید !

یک مخترع خوش ذوق به تازگی از اولین ربات هوشمند آرایشگر به نام "Hair Cutting" رونمایی کرده است که در شرایط کنونی که پزشکان انسان ها را از حضور در جمع منع می کند می تواند موی سر شما را در سریعترین زمان کوتاه نماید .

تماشا کنید: فیزیوتراپی در ایام کرونایی به کمک ربات‌ها

بیماران مبتلا به آسیب نخاعی و نارسایی‌های حرکتی اگر به طور دائم روی صندلی چرخدار و یا در بستر باشند در معرض ابتلا به عوارض پزشکی دیگری قرار می‌گیرند. فیزیوتراپی رباتیک جایگزین درمان‌های موجود نیست اما ممکن است درمان‌های موجود را تکمیل کند.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

ساخت ربات نمونه گیری که مانع ابتلای پزشکان به بیماری کرونا می شود+فیلم و عکس

محققین کره ای از نوعی ربات رونمایی کرده اند که می تواند از افراد مشکوک به بیماری کرونا آزمایش بگیرد .

این ربات هوشمند مانع ابتلای شما به ویروس کرونا در پمپ بنزین ها می شود !

بر اساس تحقیقات محققین ، یکی از محل هایی که احتمال ابتلای انسان ها در آن به بیماری کرونا بسیار زیاد است پمپ بنزین ها می باشد به همین دلیل برای جلوگیری از بیمار شدن افراد به تازگی ربات هوشمندی به نام "Fuelmatics" ساخته شده است که می تواند به صورت خودکار عمل سوخت گیری را بدون کمک انسان انجام دهد .