روز-جهانی-قدس::خبرگزاری علم و فناوری
روز-جهانی-قدس

همزمان با روز جهانی قدس

روند فروپاشی رژیم صهیونیستی با شتاب پیش می رود/آشکار شدن شکست قطعی جبهه سازش

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس و تمجید از مقاومت و انتفاضه مقدس فلسطین و تعظیم به مقام شامخ شهدای عالیقدر راه آزادی قدس به ویژه سردار نامدار، شجاع و پرافتخار "شهید حاج قاسم سلیمانی"، بر تداوم رسالت خطیر آن شهید عزیز و فرمانده سرافراز تاکید کرد.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی خوزستان:

نشانه های زوال رژیم صهیونیستی روز به روز بیشتر می شود

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: همان طور که ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای فرموده اند عمر رژیم صهیونیستی رو به پایان است که خوشبختانه نشانه های زوال این رژیم کودک کش روز به روز بیشتر می شود.

فلسطین همچنان مسئله اول جهان اسلام است/لغو مراسمات روز قدس دلیل بر فراموشی آرمانهای فلسطین نیست

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام گفت : لغو اجباری مراسمات روز قدس بدان معنا نیست که رنجهای ملت های ستمدیده به دست فراموشی سپرده شده ، بلکه همچنان مسئله فلسطین مهمترین اولویت جهان اسلام بوده و مسلمانان آزاده ی جهان بر پایداری و مقاومت ، تا آزادی کامل قدس شریف تأکید دارند.

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

آزادی خواهان نوید آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی را سر می دهند

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان گفت: از همه آزادی خواهان جهان به ویژه ملت شریف ایران و مردم همیشه در صحنه استان خوزستان دعوت می شود که در راهپیمایی این روز بزرگ شرکت کنند و نوید آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی را سر دهند.