روز-معلم::خبرگزاری علم و فناوری
روز-معلم

گفتنی‌های یک معلم جوان

خرمشهر ها در پیش است و باید توسط جوانان فتح شود. امروز به پشتوانه وجود فرهنگیان جوان ولايتمدار و انقلابی با افتخار اعلام می‌کنم، فردای نظام تعلیم و تربیت از امروز آن به مراتب روشن تر خواهد بود.

برای معلمان سرزمینم!

معلمی در ردیف شغل های قرار دارد که سالهای سال در متن اصلی دولت قرار نداشته و جایگاهش همیشه در گوشه و کنار تصمیمات رسمی بوده است. وقتی صحبت از خدمت و آینده دانش آموزان امروز و اداره کنندگان فردای کشور است تمام نگاه‌ها به سمت معلمان خواهد بود اما برای بهبود بخشیدن به وضعیت معلمان اقدامات صورت گرفته بسیار کمرنگ و گاها بی رنگ است.

طی پیامی/

رئیس دانشگاه شهرکرد روز معلم را تبریک گفت

رئیس دانشگاه شهرکرد با صدور پیامی، ۱۲ اردیبهشت ماه، روز معلم را تبریک گفت.

گزارش علم و فناوری از یک مشکل سراسری؛

کمبود نیرو در آموزش و پرورش بیداد می کند/احیای دانش سراهای تربیت معلم ضرورتی اجتناب ناپذیر

مشکل کمبود معلم باید به صورت ریشه ای و اساسی حل شود که برای این کار باید دوباره مراکز و دانش سراهای تربیت معلم عشایر و روستایی را احیا کنیم.

یک معلم فرزند شهید در گفتگو با علم و فناوری:

وظیفه معلم شکوفایی استعدادهای بالقوه نسل آینده کشورمان است/ سند ۲۰۳۰ را باید جدی گرفت

به سراغ با خانم نارگل احمدی فرزند شهید و معلم موفق ایران اسلامی که معلم بودن را برای خود نعمت بزرگ و موهبتی الهی می داند و درحیطه تحصیل علم و دانش مصصم وجدی است ، رفته ایم و گفتگویی تفصیلی و خواندنی را با وی داشته ایم.

به مناسبت هفته معلم

معلم خط مقدم تعلیم و تربیت است

به مناسبت هفته معلم، مراسم تجلیل از مقام معلم در مهمانسرای دانشگاه توسط مجتمع آموزشی مدارس دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور ریاست این دانشگاه، کارکنان و معلمان این مجتمع برگزار گردید.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

شهید مطهری؛ عالمی زمان شناس و فیلسوفی انسان ساز

روزآمد سازی و تبیین آموزه‌ های اسلام و تشیع، از ویژگی ‌های مهم فعالیت‌ های فکری شهید مطهری به حساب می آید زیرا آموزه‌ های اسلامی را که قبلا در قالب بیاناتی پیچیده ارائه می‌شد، به سبک ویژه خود، به صورت آسان و با زبان روز در اختیار مخاطبان قرار می‌داد.