ساحل-مازندران

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران خبر داد:

خسارت ۲۹۶ میلیارد تومان سیل به تاسیسات زیربنایی راه‌های مازندران

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران از خسارت ۲۹۶ میلیارد تومانی سیل به تاسیاست زیربنایی راه‌های مازندران خبر داد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران:

کارگروهی نظارت بر کیفیت ارائه سرویس ارتباطی در استان‌های تشکیل می‌شود

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزیر ارتباطات برای افزایش کیفت خدمات ارتباطی کارگروه نظارت بر کیفیت ارائه سرویس ارتباطی را در سطح استان‌های تشکیل داده است.

در گفت وگو با خبرنگار علم و فناوری مطرح شد

مدیریت سازه و غیر سازه‌ای سیل/ ایران هفتمین کشور سیل خیز جهان

پژوهشگر حوزه منابع آب و محیط زیست در استان مازندران گفت: امکان جلوگیری از سیل وجود ندارد اما مدیریت سازه‌ای و غیر سازه‌ای آن در کشور باید فراهم شود.

در سایه سکوت مسئولان محیط زیست کشور

تخریب جزیره آشوراده و میانکاله کلید خورد

سازمان همیاری و شهرداری‌های استان گلستان به بهانه توسعه گردشگری نسبت به ایجاد سایت پشتیبانی به مساحت ۱۳۲ هکتار اقدام کرده که بسیاری از دلسوزان محیط زیست این اقدام را برنامه‌ریزی برای تخریب جزیره آشوراده و میانکاله می‌دانند.

مدیرکل ICT مازندران:

سفره پهنای باند اینترنت به روستاهای مازندران می‌رسد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از توسعه بستر فیبر نوری در روستاهای مازندران و دسترسی به اینترنت پرسرعت در این مناطق خبر داد.

توسط یک خانم پژوهشگر انجام می‌شود

اجرای طرح یک کتاب یک لبخند

یک پژوهشگر در آستانه سال جدید اجرای طرح یک کتاب یک لبخند را با هدف تامین نیازمندی‌های کتاب مناطق روستایی را آغاز کرده است.

رئیس کل دادگستری مازندران:

حفظ میز در جهاد کشاورزی بر حراست از منابع طبیعی ارجحیت دارد!

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: متولیان منابع طبیعی حتی در بالاترین جایگاه ها از جمله وزارت جهادکشاورزی، بیشتر از منابع طبیعی به فکر حفظ جایگاه خود هستند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد

افزایش سندروم اسمارت فون یا سندروم تلفن هوشمند در کشور

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از افزایش سندروم اسمارت فون یا سندروم تلفن هوشمند در بین کودکان و نوجوانان کشور خبر داد و گفت: این سندروم افراد زیادی خردسالان نوجوانان و جوانان را درگیر کرده است.

با انعقاد تفاهمنامه بین استاندار مازندران و معاونت علمی رئیس جمهور

شبکه نوآوری و فناوری استان مازندران راه اندازی می شود

رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: استاندار مازندران و معاونت علمی رئیس جمهوری تفاهنامه‌ای راه اندازی شبکه نوآوری و فناوری مازندران را به امضاء رساندند.

فرصت‌ها و تهدیدهای صنعت غذایی کشور:

زنگ خطر تهدیدات صنایع غذایی کشور در فضای مجازی به صدا درآمد/ تبعات استفاده از مواد سُنتی نگران کننده است

دبیر دومین همایش بین المللی صنعت غذایی کشور گفت: زنگ خطر تهدیدات صنایع غذایی کشور در فضای مجازی به صدا درآمده است و بنا داریم با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای این موضوع به ساماندهی مناسبی برسد.