سازمان-بسیج-علمی-پژوهشی-خراسان-جنوبی

نخبه بیرجندی:

بیش از ۱۲۰ ایده اختراعی دارم / طراحی، ساخت و تولید دستگاه مکانیزه دان کن زرشک در کشور

توکلی راد نخبه بیرجندی که بیش از ۱۲۰ایده اختراعی با همکاری دفتر مالکیت معنوی مستقر در پارک علم و فناوری دارد گفت: طراحی، ساخت و تولید دستگاه مکانیزه دان کن زرشک در کشوراز مهمترین اختراعات من است.

توسط دانشجوی طبسی صورت گرفت:

ساخت و تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند«پانیک»

​حسین زاده نخبه طبسی ازساخت و تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند«پانیک» خبر داد و اظهارداشت: این دستگاه ضدعفونی کننده دست قابل نصب در ورودی فروشگاه ها ، ادارات مدارس و مکان های پر رفت و آمد می باشد و دارای چشم الکترونیک و هوشمند بدون نیاز به تماس دست است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی:

​خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی گفت: خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است.

مسئول خانه نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی:

هدف خانه نخبگان بسیج علمی، ایده پردازی و رفع مشکلات استان است

خاشعی هدف خانه نخبگان بسیج علمی را ایده پردازی و رفع مشکلات کلان استان دانست و گفت: کارگروه های آب، فن آوری و اطلاعات، انرژی های نو، گیاهان دارویی، شتر و دام و معدن بر اساس پتانسیل استان در خانه نخبگان بسیج علمی فعالیت می کنند.

انعقاد تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی خراسان جنوبی با دانشگاه فرهنگیان استان

سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در جلسه ای که با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان استان برگزارشد با هدف همکاری هر دو نهاد و تعامل در حوزه علمی و علوم انسانی تفاهم نامه ای نیز منعقد شد.

انعقاد تفاهم نامه فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی

​در راستای تعامل بسیج علم پژوهشی و فن آوری با مراکز علمی و دانشگاهی تفاهم نامه ای فی ما بین بسیج علمی و پژوهشی استان با جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی منعقدشد.

مدیر شرکت دانش بنیان تحلیل اندیش کیمیادر بیرجند:

جوانان پرچمدار کار وتلاش با استفاده از علم نوین هستند / ارائه خدمات نوین برای بیماران و پزشکان در شرکت دانش بنیان کیمیا ویزیت

​مدیر شرکت دانش بنیان تحلیل اندیش کیمیا در بیرجند با بیان اینکه امروز جوانان پرچمداران کار وتلاش با استفاده از علم نوین در جامعه هستند، گفت: علم همراه با تحقیق و پژوهش است وباید هر علمی تبدیل به بومی سازی شود تا بتوان از آن در جامعه استفاده کرد و تبدیل به صادرات خدمات شود

رهبر معظم انقلاب:

علم،پایه پیشرفت همه‌جانبه کشور است

۲۰ جمله ناب درخصوص اهمیت علم وپژوهش در جامعه از دیدگاه رهبرمعظم انقلاب به شرح زیر است.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی :

ساخت گیت و دستگاه ضدعفونی کننده به همت بسیج علمی پژوهشی استان

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی ازطراحی و ساخت دستگاه ایستاده و دیواری ضد عفونی کننده خبر داد و اظهارداشت: این دستگاه به صورت ایستاده و دیواری بدون اتصال دست و یاپا به دستگاه با دارا بودن حسگر چشمی قادر است مایع ضد عفونی کننده را به دستها، موبایل، کلید و ... اسپری کند.

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی:

ساخت گیت ضدعفونی کننده لباس در مرکزرشد وخلاقیت های بسیج خراسان جنوبی

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی گفت: گیت ضدعفونی کننده لباس در مرکز رشد خلاقیت و نوآوری بسیج استان به همت شرکت فناور فیت ارگو مستقر در پردیس شرکت‌های دانش بنیان بسیج خراسان جنوبی ساخته شد.