سازمان-بسیج-علمی-پژوهشی-و-فناوری-استان-فارس

گزارش تصویری؛

همایش ملی "تاثریا" در شیراز

نخستین رویداد ملی «تا ثریا» به ‎‌همت سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه فجر فارس و دفتر استان فارس شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج در مرکز منطقه ‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام باحضور جمعی از مسئولان استانی و شهری، شرکت های دانش بنیان و فناور و سرمایه گذاران برگزار شد.

مدیر شعبه فارس شرکت پیشگامان در همایش تاثریا:

در استان فارس سرمایه گذار خطرپذیر نداریم/ تقویت ارتباط بین صنایع، نخبگان و مدیران ارشد استان جهت اشتغال پایدار جوانان

مدیر شعبه فارس شرکت پیشگامان بنیاد توسعه تعاون بسیج در همایش ملی تاثریا گفت: با تقویت ارتباط بین صنایع، نخبگان و مدیران ارشد استان و جذب سرمایه گذاری در حوزه فناوری و دانش بنیان، اشتغال پایدار برای جوانان رقم خواهد خورد.

رئیس سازمان بسیج علمی فارس مطرح کرد:

لزوم اصلاح برخی قوانین موجود و ایجاد قوانین جدید در حوزه دانش بنیان

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس گفت: برای حل برخی از مشکلات شرکت های دانش بنیان باید برخی قوانین حوزه دانش بنیان ها در سالی که به نام آن ها نامگذاری شده اصلاح شده و حتی در صورت لزوم قوانینی جدید بصورت کارشناسی و دقیق ایجاد شوند.

باحضور رئیس سازمان بسیج علمی کشور؛

هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان فارس برگزار شد

احمدرضا قاسمی مسوول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان فارس در اختتامیه هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان فارس گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد.

تعامل و همکاری بسیج علمی فارس با دانشگاه آزاد اسلامی زرقان

در ادامه سلسله جلسات با مراکز علمی استان در راستای جهاد علمی، رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان فارس و هیئت همراه با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان دیدار کردند .

مرکز رشد علم و فناوری پاسارگاد راه‌اندازی می‌شود

مرکز رشد علم و فناوری در شهرستان پاسارگاد راه اندازی می شود .

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

پیشرفت‌های علمی استان مازندران را مدیون پژوهشگران هستیم/طرح‌های پژوهشی در راستای رفع نیازهای استان هدایت شود

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران، گفت: طرح‌های پژوهشی در راستای رفع نیازهای استان هدایت شود و از این طرح‌ها برای سیاست گذاری و اجرا استفاده شود.

پیام مسئول بسیج علمی کشور به مناسبت برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری سپاه های استانی در هفته مبارک بسیج

رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری به مناسبت برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری سپاه های استانی در هفته مبارک بسیج پیامی صادر کرد.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس عنوان کرد:

تسهیلگری جهاد دانشگاهی در بدنه بسیج

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری فارس به ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی اشاره کرد و گفت: نقش تسهیل‌گری و شفاف‌سازی که جهاد دانشگاهی دارند، بسیار می‌تواند در بدنه بسیج کارگشا باشد.

ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان فارس برگزار شد/ تلاش سازمان بسیج علمی برای تسریع در پیشرفت علمی فارس

ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور برگزیدگان پایگاه‌های علمی، مراکز رشد، خانه نخبگان، اقشار، فرماندهان نواحی، مدیران علمی، خبرنگاران خبرگزاری علم و فناوری و مخترعان و مبتکران برتر، در سالن کوثر سپاه فجر استان فارس برگزار شد.