سردار-سلیمانی

استاد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل هشدار داد

خطر تحریف رشادت‌های سردار سلیمانی در ویکی پدیا

استاد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل نسبت به تحریف اقدامات و رشادت‌های سردار سلیمانی و نقش اثرگذار ایشان در سرنگونی داعش هشدار داده و از جامعه دانشگاهی و افراد توانمند در این زمینه درخواست کرده است که به صورت جدی در قبال این اقدامات واکنش اثرگذار در این دانشنامه داشته باشند.

گزارش تصویری؛

بازدید سردار سلامی از غرفه های فناورانه استان تهران

سردار سلامی از غرفه های فناورانه استان تهران در پنجمین جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری بازدید کرد.

سردار سلیمانی:

قوی شدن از مسیر علمی با باور"ما میتوانیم" میگذرد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: دانشمندان ما فرماندهان میدان هستند و مسیر قوی شدن از مسیر علمی می گذرد، باید با تکیه بر باور «ما میتوانیم» حرکت عمومی علمی را عملی کنیم و در کشور هر استعدادی که وجود دارد باید به عنوان حلقه‌ای از زنجیره حرکت عمومی علمی به این زنجیره متصل شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

قوی شدن در مسیر علم با تکیه بر سیاست های رهبردی رهبر و باور ما می‌توانیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: برای قوی شدن باید در مسیر علمی و با تکیه بر سیاست های راهبردی رهبر معظم انقلاب در خصوص علم و دانش و فناوری و باور ما می‌توانیم قدم برداریم تا زیر سلطه غرب نمانیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛

دانشمندان و محققین ایرانی فرماندهان میادین علمی کشور هستند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : در سال ۱۴۰۰ ، طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است حمایت از طرح های علمی در سازمان بسیج در اولویت قرار گیرید تا علاوه بر استان ها در تمام شهرستان ها بتوانیم از تمام ایده های جوانان حتی در کوچکترین و دوره افتاده نقاط کشورمان، مورد حمایت های مالی و معنوی این سازمان قرار بگیرد تا هیچ استعداد و ایده ای از چرخ حمایت های بسیج بی بهره نماند.

سردار سلیمانی :

گام دوم انقلاب یک سازمان دهی جدید است

رئیس سازمان بسیج با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب یک سازمان دهی جدید است برای اینکه راهی که می خواهیم طی کنیم همراه با یک جهش باشد ادامه داد: این مسیر را باید با روحیه جهادی و تکیه بر جوانان عزیز بتوانیم تمدن سازی کنیم.

پنجمین جشنواره؛

بازدید سرداران سلامی، سلیمانی و رحیمی از غرفه های استان اصفهان در جشنواره جهادگران علم و فناوری/ حضور بسیج علمی اصفهان با ۱۱ طرح برگزیده

امروز و در ادامه افتتاح پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری، سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار دکتر مهدی رحیمی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری از غرفه های استان اصفهان که شامل ۱۱ طرح برگزیده است، بازدید کردند.

برگزاری مسابقه شعر (مکتب شهید سلیمانی) به میزبانی شهرری

برگزاری مسابقه استانی شعر( مکتب شهید سلیمانی) به مناسبت هفته دفاع مقدس به میزبانی شهر ری

در جلسه مشترک با فرماندهان استانی و مسئولین استانی سازمان علم و فناوری کشور مطرح شد؛

سـردار سلامی با اشاره به ظرفیت های بسیج: باید در کشور یک رستاخیر علمی ایجاد شود

اگر کشوری بخواهد پایداری و بقای خودرا تضمین نماید باید به سمت وسوی علمی شدن در تمام حوزه ها قدم بردارد و باسرعت هم این راه طی شود.

ماهواره ظفر تصویر شهید سردار سلیمانی را مخابره می کند

ماهواره ظفر که قرار است عصر امروز به فضا پرتاب شود، تصویر شهید سردار قاسم سلیمانی را مخابره می کند.