سرعت-اینترنت

پس از ۱۵ روز

اینترنت بین الملل خوزستان بالاخره وصل شد

اینترنت بین الملل همراه خوزستان پس از ۱۵ روز قطعی به عنوان آخرین استان ها وصل شد.

سخنگوی دولت:

اینترنت برخی از استان ها وصل می شود/محدودیت اعمال شده با ابلاغ شورای امنیت کشور

سخنگوی دولت گفت: تلاش می ‌کنیم مشکلات ظرف امروز و فردا در برخی استان ها که مشکل امنیتی ندارند نیز به حالت عادی برگردد و وصل شود.

علم و فناوری بررسی می کند؛

شبکه ملی اینترنت پشت درهای بسته/چه کشورهایی از اینترنت داخلی استفاده می کنند؟

روسیه روز گذشته اعلام کرد که این کشور از ماه آینده طرح اینترنت داخلی را در کشورش اجرایی می کند، این درحالی است که ایران بعد از ۱۴ سال از تصویب قانون اجرا شدن اینترنت ملی ، این طرح در کشور وضعیت مشخصی ندارد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

چین از اولین شهر دارای اینترنت ۵G جهان رونمایی کرد/دانلود فیلم ۱.۷ گیگابایتی در ۶۰ ثانیه توسط کاربران شهر«ووژن»

چین اولین کشوری در جهان است که موفق شده یک شهر را به صورت کامل به اینترنت ۵G تجهیز کند. کاربران شهر«ووژن» چین که به اینترنت نسل پنجم تجهیز شده اند، فقط در ۶۰ ثانیه می توانند یک فیلم ۱.۷ گیگابایتی را دانلود کنند.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

روزشمار راه اندازی اینترنت ۵G در کشور به حرکت افتاد / چرا ایران باید به دنبال راه اندازی اینترنت پرسرعت نسل پنجم در کشور باشد ؟

ساعاتی پیش محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات کشور با ارسال مطلبی در صفحه توئیترش خبر از راه اندازی اینترنت پرسرعت نسل پنجم در کشور در آینده نزدیک داد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

ضریب نفوذ اینترنت در ایران به ۹۰ درصد رسید/ عمده استفاده مردم ایران از اینترنت، اتصال به شبکه های اجتماعی است + نمودار

بر اساس آخرین آماری که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور امروز منتشر نمود، تعداد مشترکان اینترنت باندپهن در کشور تا پایان خرداد ماه به ۷۴ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۵۹۵ نفر رسیده و ضریب نفوذ اینترنت در کشور ۹۰.۷۸ درصد است.

سرعت اینترنت در «ایستگاه فضایی بین‌المللی» چقدر است؟

«جورج مارو»، مدیر اجرایی مرکز پرواز فضایی گودارد ناسا می‌گوید: «شبکه‌های ارتباطی ناسا در تمامی ماموریت‌های ما نقش محوری ایفا می‌کنند. با استفاده از این ارتباطات دسترسی به داده‌های ماموریت‌های فضایی ممکن می‌شود.» چه یک ماموریت در مدار زمین باشد و یا مسیری در بخش خارجی منظومه شمسی، برای اطمینان از اینکه داده‌های حیاتی ماموریت به خوبی میان مراکز کنترل و فضانوردان یا فضاپیماها منتقل می‌شود، وجود ارتباطات سریع و موثر ضروری است.

در شهرستان لارستان صورت پذیرفت؛

رونمایی از طرح ارتقاء سایت های همراه اول به نسل ۴ اینترنت پرسرعت

از طرح ارتقاء سایت های همراه اول به نسل ۴ اینترنت پرسرعت شهرستان لارستان رونمایی شد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

اینترنت پرسرعت VDSL جایگزین سرویس های قدیمی ADSL می شود ؟ / با ویژگی سرویس «سورینو» آشنا شوید+جزئیات

روز گذشته، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، در حاشیه افتتاح نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ از ارائه سرویس جدیدی برای جایگزینی خطوط ADSL به نام VDSL داد که می تواند سرعت اینترنت کاربران را تا ۴ برابر بیشتر نماید.

کلاکت۶۵-مضرات وایفای

در این کلاکت به بررسی اثرات مضر وایفای می پردازیم.