سعید-نمکی-وزیر-بهداشت--درمان-و-آموزش-پزشکی::خبرگزاری علم و فناوری
سعید-نمکی-وزیر-بهداشت--درمان-و-آموزش-پزشکی

وزیر بهداشت:

تعطیلات مجلس ۲ هفته دیگر تمدید شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست کرد برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تعطیلی مجلس به مدت دو هفته دیگر تمدید شود.

وزیر بهداشت:

۲۵ میلیون ایرانی طرح بسیج ملی مبارزه غربالگری شدند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا در پنج روز گذشته شمار غربالگری از مرز بیست و پنج میلیون گذشت.

اعلام آمادگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل برای مهار شیوع ویروس کرونا/ با تعطیلی دانشگاه‌ها تا عید نوروز موافقت کنید

دفاتر علوم پزشکی عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور با صدور نامه‌ای خطاب به نمکی ریاست ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، همکاری کامل برای کنترل و مهار شیوع ویروس کرونا در کشور اعلام آمادگی کردند.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

شایعه تا واقعیت ایجاد کانال ویژه مالی انتقال دارو به کشور/ کاهش نیازمندی‌های واردات دارو نسبت به سال گذشته

وزیر بهداشت اعلام کرد اگر کانال مالی که غربی‌ها در ارتباط با انتقال دارو درباره آن بزرگ نمایی می‌کنند هم ایجاد نشود ما دارو و تجهیزات خودمان را وارد می‌کنیم

در نامه به معاون اول رئیس جمهور

وزیر بهداشت خواستار جلوگیری از ورود مسافران چینی شد

در نامه به معاون اول رئیس جمهور وزیر بهداشت خواستار جلوگیری از ورود مسافران چینی شد.

وزیر بهداشت خبر داد

بازگشت ۷۰ دانشجوی ایرانی مقیم چین به کشور

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیش از ۷۰ نفر از دانشجویان ایرانی مقیم ووهان چین با تدابیر بهداشتی مناسب در روزهای آینده به کشور بازمی ‌گردند.

یادداشت

هشدار وزیربهداشت بیجا نیست

هفته گذشته سعید نمکی، وزیر بهداشت ایران در پی بازدید از یک مرکز نگهداری بیماران اعصاب و روان درباره شیوع افسردگی و مشکلات و اختلالات روانی در این کشور هشدار داد.

سفر وزیر بهداشت به بیضا و چندین مصوبه جهت توسعه کادر درمانی شهرستان

با حضور دکتر سعیدنمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بخش دیالیز بیمارستان حضرت قمر بنی هاشم «ع» شهرستان بیضا افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به منظور حضور در تکریم و معارفه ریاست دانشگاه علوم پزشکی و مراسم بهره برداری از چند پروژه حوزه بهداشت و درمان؛

وزیر بهداشت به فارس سفر می‌کند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه علوم پزشکی و مراسم بهره برداری از چند پروژه حوزه بهداشت و درمان عازم فارس میشود.