سپاه-فجر-فارس

فرمانده سپاه فجر در رویداد تاثریا عنوان کرد:

هم افزایی جهت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناور

سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس در رویداد ملی تا ثریا گفت: با هم افزایی میان دستگاهی نیازها بهتر تشخیص داده شده و بهتر از شرکت ‌های دانش ‌بنیان حمایت می شود.

به مناسبت هفته خبرنگار؛

سرکشی مسئولان سپاه فجر و بسیج رسانه از خبرگزاری علم و فناوری فارس

به مناسبت ۱۷ مرداد سالروز شهادت، شهید صارمی که روز و هفته خبرنگار نامگذاری شده است، امیر جاهدی، جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس در ستاد تخصصی اقشار بسیج و هادی رضایی، مسئول بسیج رسانه فارس در محل خبرگزاری علم و فناوری استان فارس حاضر شده و ضمن دیدار با مدیر خبرگزاری و خبرنگاران، از آنها تقدیر کردند.

حمایت سپاه فجر و کمیته امداد از دو هزار اشتغال کوچک در فارس

براساس تفاهم نامه میان سپاه فجر فارس و کمیته امداد امام خمینی از دو هزار کسب و کار کوچک با رقم ۱۰۰ میلیارد تومان حمایت خواهد شد.

ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان فارس برگزار شد/ تلاش سازمان بسیج علمی برای تسریع در پیشرفت علمی فارس

ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور برگزیدگان پایگاه‌های علمی، مراکز رشد، خانه نخبگان، اقشار، فرماندهان نواحی، مدیران علمی، خبرنگاران خبرگزاری علم و فناوری و مخترعان و مبتکران برتر، در سالن کوثر سپاه فجر استان فارس برگزار شد.

فرمانده سپاه فجر فارس در جشن هفته خبرنگار:

آرزوی من رسانه ای در طراز انقلاب است/ برخی مدیران افراد روز حادثه نیستند

سردار سید هاشم غیاثی گفت: بزرگترین آرزو و مطالبه من از عزیزان رسانه با هر نوع تفکر اینست که کمک کنید رسانه ای در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم.

با حضور جانشین سپاه فجر فارس برگزار شد:

تجلیل از رده های برتر سپاه ناحیه کوار در جشنواره مالک اشتر

در دومین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه کوار که با حضور جانشین سپاه فجر فارس برگزار گردید، از نفرات و رده های برتر در این منطقه تجلیل به عمل آمد.

مسئول پژوهشکده بسیج فارس از پایگاه علمی شهید دستغیب بازدید نمود

مسئول پژوهشکده و تحقیقات بسیج استان فارس با همراهی مدیر علمی ناحیه ثارالله از پایگاه علمی شهید دستغیب سپاه ناحیه ثارالله شیراز بازدید به عمل آوردند.

معاون اجرایی سپاه فجر فارس در جشن انقلاب:

ایران در حال مبارزه در هشت جنگ ترکیبی

معاون اجرایی سپاه فجر فارس در جشن انقلاب در شهرک صنعتی شیراز گفت: ما در قالب هشت جنگ ترکیبی به مبارزه پرداخته ایم و این مبارزه ادامه دارد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس در گفتگو با علم و فناوری:

آغاز عملیات اجرایی ۲۵۰۰ پروژه اقتصادی در فارس

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس در ادامه با اشاره به پروژه های اقتصادی بسیج سازندگی در سطح استان فارس خاطر نشان کرد : ۲۵۰۰ پروژه اقتصادی نیز در سرتاسر استان داریم که عملیات اجرایی آن ها آغاز شده است.

فرمانده سپاه فجر فارس در گفتگو با علم و فناوری:

اجرای بیش از دو هزار و سه پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی در فارس

فرمانده سپاه فجر فارس درمورد پروژه های استان فارس تشریح کرد: این دو هزار و سه پروژه استان فارس در ۲۸ عنوان و عرصه می باشد که بناست با همیاری و مشارکت دستگاه ها و خیرین به سرانجام برسند.