سپاه-پاسداران::خبرگزاری علم و فناوری
سپاه-پاسداران

همزمان با روز جهانی قدس

روند فروپاشی رژیم صهیونیستی با شتاب پیش می رود/آشکار شدن شکست قطعی جبهه سازش

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس و تمجید از مقاومت و انتفاضه مقدس فلسطین و تعظیم به مقام شامخ شهدای عالیقدر راه آزادی قدس به ویژه سردار نامدار، شجاع و پرافتخار "شهید حاج قاسم سلیمانی"، بر تداوم رسالت خطیر آن شهید عزیز و فرمانده سرافراز تاکید کرد.

آیت الله علما:

سپاه پاسداران تربیت یافته علمای اسلام است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: یکی از امتیازات سپاه و بسیج این است که تربیت یافته علما هستند

علم و فناوری گزارش می دهد؛

ایران به جمع کشورهای دارای دانش ساخت ماهواره های نظامی پیوست/ ماهواره "نور" چه تأثیری بر قدرت دفاعی کشور دارد ؟+فیلم و عکس

ساعاتی پیش ایران توانست اولین ماهواره نظامی خود را با ماهواره بر "قاصد" با موفقیت به فضا ارسال نماید، عملیاتی که به دلیل پیچیدگی گسترده آن، تنها کشورهای انگشت شماری دانش ساخت و ارسال آن را در اختیار دارند .

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

نام سپاه بر فراز قله های اقتدار، پیشرفت و عزت ایران می درخشد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نام نهاد مقدس سپاه بر فراز قله های اقتدار، پیشرفت و عزت این سرزمین در حوزه های دفاعی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، سازندگی، محرومیت زدایی و مردم یاری می‌درخشد.

فرمانده سپاه عاشورا:

سپاه مسیر خود را با قطب نمای ولایت تنظیم می‌کند

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر تقویت امادگی دفاعی و رزمی سپاه پاسداران گفت: سپاه مسیر خود را با قطب نمای ولایت تنظیم می‌کند و لحظه‌ای از صراط مستقیم انقلاب دور نشده است

خدمات رسانی به ملت از ویژگی های بارز سپاه است

حضور مقتدرانه در عرصه سازندگی کشور و خدمات رسانی صادقانه به ملت از ویژگی های بارز سپاه است.

با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

رونمایی از دستگاه مستعان ۱۱۰/کشف ویروس کرونا در ۵ ثانیه محقق شد

سامانه بومی هوشمند تشخیص لحظه‌ای کرونا با نام مستعان که برای اولین بار در دنیا به همت متخصصان توانمند بسیجی کشورمان ساخته شده است، در مراسمی با حضور سرلشکر سلامی رونمایی شد.

سردار شهسواری خبر داد:

سپاه در مقابله با ویروس کرونا از آسیب دیدگان حمایت می کند

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت:سپاه در مقابله با ویروس کرونا و در کنار اجرای رزمایش بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت طرح حمایت از آسیب دیدگان از کرونا را هم اجرا می کند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛

سپاه تمام قد در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاده است/۸۰۰ گروه جهادی در حال پاکسازی معابر

سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: لباس سپاه در مقابله با دشمن رنگ خون می گیرد و گاهی در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی باید لباسمان خاکی شود و امروز نیز در میدان مقابله با بیماری و جنگ بیولوژیک، لباسمان بوی الکل و مواد ضدعفونی می دهد.

اختتامیه همایش الگوی تحقق محله اسلامی مسجد محور با تاکید بر نقش سپاه استان تهران، با حضور معاون اجرایی کل سپاه و فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در سپاه شهر ری برگزار شد.

اختتامیه همایش الگوی تحقق محله اسلامی مسجد محور با تاکید بر نقش سپاه استان تهران

فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا (ع)استان تهران: در راهتان برای دوری از گمراهی و نتیجه مطلوب از چارچوب راه رهبری(مدظله العالی) استفاده کنید