سپاه::خبرگزاری علم و فناوری
سپاه

همزمان با روز جهانی قدس

روند فروپاشی رژیم صهیونیستی با شتاب پیش می رود/آشکار شدن شکست قطعی جبهه سازش

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس و تمجید از مقاومت و انتفاضه مقدس فلسطین و تعظیم به مقام شامخ شهدای عالیقدر راه آزادی قدس به ویژه سردار نامدار، شجاع و پرافتخار "شهید حاج قاسم سلیمانی"، بر تداوم رسالت خطیر آن شهید عزیز و فرمانده سرافراز تاکید کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

نام سپاه بر فراز قله های اقتدار، پیشرفت و عزت ایران می درخشد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نام نهاد مقدس سپاه بر فراز قله های اقتدار، پیشرفت و عزت این سرزمین در حوزه های دفاعی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، سازندگی، محرومیت زدایی و مردم یاری می‌درخشد.

خدمات رسانی به ملت از ویژگی های بارز سپاه است

حضور مقتدرانه در عرصه سازندگی کشور و خدمات رسانی صادقانه به ملت از ویژگی های بارز سپاه است.

با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

رونمایی از دستگاه مستعان ۱۱۰/کشف ویروس کرونا در ۵ ثانیه محقق شد

سامانه بومی هوشمند تشخیص لحظه‌ای کرونا با نام مستعان که برای اولین بار در دنیا به همت متخصصان توانمند بسیجی کشورمان ساخته شده است، در مراسمی با حضور سرلشکر سلامی رونمایی شد.

سپاه در کنار نیروهای بهداشتی و درمانی در امر مبارزه با کوويد ۱۹ نقش دلگرم کننده و امید بخشی دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: نقش برجسته سپاه در کنار پرسنل بهداشت و درمان در امر مبارزه و مقابله با کرونا ویروس دلگرم‌کننده و نویدبخش بود.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:

بسیجیان با شتاب بیشتری در رزمایش کمک مومنانه وارد عمل شوند/ گروه های جهادی باید شناسه دار باشند

علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: رزمایش کمک مومنانه دومین دستور العمل بسیج در راستای مبارزه با کرونا است و باید با شتاب بیشتری وارد این رزمایش بشوند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

ایجاد ۱۷ نقاهتگاه برای تکمیل دوره درمانی کرونا ویروس در مازندران/ فعالیت بیش از ۲۶۰ هزار بسیجی برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا در استان/ تولید بیش از سه میلیون ماسک و گان در مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از فعالیت ۲۶۰ هزار بسیجی در مازندران برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا ویروس در مازندران خبر داد و گفت: سه میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده و بیش از سه میلیون ماسک و گان در استان تولید و توزیع شده است.

بازهم بسیج وسپاه و ارتش افتخار آفریدند

گروههای مردمی خودجوش به میدان آمدند تا ماسک ودستکش تولید کنند

در حالی که حدود یک و ماه ونیم از شیوع بیماری کرونا ویروس و بحران این بیماری کشنده در کشور می گذرد و دولتمردان در پیچ وخم های بروکراسی و دیسیپلین نداشته خود هرروز تصمیمات شتاب زده و آنی می گیرند و عدم اتخاذ تصمیم اصولی وراهگشا برای برون رفت ازاین بحران مردم را سرگردان وهراسان نموده اند بازهم سپاه، بسیج و ارتش به میدان امدند و افتخار افریدند.

اختتامیه همایش الگوی تحقق محله اسلامی مسجد محور با تاکید بر نقش سپاه استان تهران، با حضور معاون اجرایی کل سپاه و فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در سپاه شهر ری برگزار شد.

اختتامیه همایش الگوی تحقق محله اسلامی مسجد محور با تاکید بر نقش سپاه استان تهران

فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا (ع)استان تهران: در راهتان برای دوری از گمراهی و نتیجه مطلوب از چارچوب راه رهبری(مدظله العالی) استفاده کنید