شیراز

برگزاری کارگاه آموزشی شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی در شیراز

کارگاه آموزشی شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی به همت موسسه گمبا با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعتی و شرکت شهرکهای صنعتی فارس برگزار می‌ شود .

شیراز میزبان اختتامیه نخستین جشنواره ملی فرصت کرونایی و تولید محتوای فن ورز

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس گفت: شیراز میزبان اختتامیه نخستین جشنواره ملی فرصت کرونایی و تولید محتوای فن ورز بصورت مجازی خواهد بود.

جایزه کنگره بین المللی انجمن پیوند در دست پدر پیوند کبد ایران

دکتر سید علی ملک حسینی موفق به دریافت جایزه recognition awards۲۰۲۰ از انجمن جهانی پیوند اعضا شد و این انجمن درپی تلاش ها و زحمات پدر پیوند کبد ایران از این دکتر ایرانی تجلیل بعمل آورد.

تداوم ارزش های شهر تاریخی فرهنگی شیراز با نگاه توسعه ای

فعال میراث فرهنگی با اشاره به اقدامات کنونی مدیریت شهری در زمینه بازآفرینی شهر تاریخی شیراز، گفت: خوشبختانه کارهای فرهنگی در زمینه معماری و شهرسازی که توسط فعالان این حوزه که از گذشته تاکنون در حال انجام است موثر واقع شده و ما الان شاهد گفتمان بازآفرینی و نوزایی شهری در مقیاس های مختلف، پیگیری طرح های هدفمند احیا و باز آفرینی و همچنین افزایش اعتبارات مالی و ... هستیم.

شیراز و فارس، طوفانی از خلاقیت

رونمایی از دستگاه تنفس قابل حمل در شیراز

در مراسم رونمایی از دستگاه تنفس قابل حمل دکتر شانه ساز معاون غذا و داروی وزارت بهداشت گفت: در شیراز و فارس، طوفانی از خلاقیت و پیشنهادات عملی وجود دارد.

نخستین جراحی ناحیه مهره دوم گردن و جمجمه در شیراز

بار دیگر شیراز در عرصه پزشکی درخشید و در یک عمل جراحی مهم پزشکان شیرازی موفق به انجام عمل جراحی در ناحیه مهره دوم گردن و جمجمه یک بیمار در بیمارستان شهید چمران شیراز شدند .

باغ مزار حافظ؛ میراث صلح و دوستی

شیراز حق دارد که به عنوان یک جهانشهر مطرح باشد؛ چرا که دو شاعر گرانقدر، یکی سعدی با کلامی استادانه و فیلسوفانه و یکی حافظ با بیانی عارفانه و عاشقانه به جهان شناسانده است.

در شیراز؛

رونمایی از کیت تشخیص کرونا در ۳۰ ثانیه

کیت تشخیص کرونا در ۳۰ ثانیه و با دقت ۹۵ درصد با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در شیراز رونمایی شد.

ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز از راه اندازی سامانه غیرحضوری ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز خبر داد.

رابطه افزایش قیمت بنزین و ضعف مجلس

ابراهیم عزیزی گفت: مجلس بر قانون خودش نیز نظارت نکرد!