شیراز

مخالفت جدی بسیج دانشجویی فارس با سخنرانی جهانگیری در ۲۲ بهمن شیراز

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس در نامه‌ای به مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس مخالفت خود را با سخنرانی جهانگیری به مناسبت ۲۲ بهمن در شیراز اعلام کرد.

به مناسبت دهه فجر صورت گرفت؛

رونمایی از کتاب عکس انقلاب اسلامی شیراز

باحضور شهردار شیراز و رییس حوزه هنری و جمعی از مدیران از تازه ترین اثر واحد مطالعات فرهنگ و ادبیات پایداری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس با عنوان شیراز در آیینه انقلاب اسلامی شامل عکس های انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ شهر شیراز به کوشش رسول قائدشرفی و مجید ایزدی رونمایی شد.

دبیر علمی کنگره بین المللی «سلامت همراه» در گفتگو با علم و فناوری:

برگزاری سومین کنگره بین المللی سلامت همراه در اول اسفند در شیراز

دبیر علمی کنگره بین المللی «سلامت همراه» با اشاره به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای برگزاری این کنگره، گفت: این کنگره یکم و دوم اسفند با حضور میهمانان برجسته از سراسر کشور در شیراز، برگزار می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز خبر داد:

برگزاری نخستین همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک در شیراز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز اعلام کرد: نخستین همایش ملی «مهندسی حمل و نقل و ترافیک» به میزبانی شیراز برگزار می شود .

در شیراز برگزار خواهد شد؛

نشست صلح و دوستی در تمدن ایرانی

نخستین "نشست صلح و دوستی در تمدن ایرانی" با رویکرد به اندیشه‌های ابوحیان توحیدی شیرازی در کلانشهر شیراز برگزار می‌شود.

پیشنهادی برای شورای شهر شیراز؛

راه حل برون رفت از معضل پیش آمده برای سیستم حمل و نقل غیرموتوری شیراز

بنا به نظر کارشناسان حوزه حمل و نقل غیرموتوری، یکی از بهترین راه حل های موجود برای فراگیرشدن و فرهنگ سازی استفاده از وسایل حمل و نقل غیرموتوری رایگان بودن آن ها برای یک مدت خاص می باشد.

به میزبانی انجمن تجربه کاربر شیراز برگزار خواهد شد؛

سومین کنفرانس ملی تجربه کاربر در شیراز

سومین کنفرانس ملی تجربه کاربر به میزبانی شیراز در تاریخ های ۲۱ و ۲۲ آذرماه در سالن سینا و صدرای دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار خواهد شد.

در قالب بیست غرفه؛

نمایشگاه جهادگران علم و فناوری فارس برگزار شد

نمایشگاه جهادگران علم و فناوری با حضور اقشار، پایگاه های علمی و مراکز رشد سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس، شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد دانشگاهی در قالب ۲۰ غرفه برگزار شد.

در شیراز برگزار شد؛

مدرسه پاییزه خلاقیت و ایده پردازی در شیراز

با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان فارس و مؤسسه آموزش عالی زند شیراز مرحله اول مدرسه پاییزه نواحی شیراز با حضور ۸۰ نفر از دانش آموزان مقطع هشتم و نهم متوسطه ۱۶ مدرسه منتخب در چهار ناحیه شیراز برگزار شد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

دستگاه بازیافت زباله از مبدأ این بار در شیراز

با روند رو به رشد زندگی شهری در ایران و معضل عظیم دفع زباله های شهری، ،جوانان نخبه و پر تلاش شهرمان را بر آن داشت تا از سه سال پیش، دستگاهی را طراحی نمایند تا فرایند بازیافت زباله را تسریع بخشد.