صنعت::خبرگزاری علم و فناوری
صنعت

ابرهیم عزیزی:

واگذاری های رانتی، صنایع بزرگ و کوچک فارس را تعطیل کرده است

رئیس اسبق بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: بی ثباتی در حوزه مدیریتی خصوصا مباحث صنعتی مشکلات فارس را به بحران تبدیل نموده است.

پیشتازی گیلان در صنعت کشور | توسعه صنعتی ارمغان انقلاب برای سرزمین نارنج و برنج

ظرفیت های صنعتی استان نارنج و برنج، به گواه بسیاری از کارشناسان کم نظیر است تا جایی که بیش از ۸۰هزار نفر در واحدهای صنعتی استان مشغول به کارند و چرخ صنعت استان و تولید ملی را می گردانند.

تلاش برای ورود نقاط کوانتومی به صنعت از سوی یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی

شرکت دانش بنیان ایرانی به عنوان تولیدکننده نقاط کوانتومی کربنی، از این نقاط برای تولید محصولات مختلف استفاده می‌کند تا این نقاط کوانتومی را وارد صنعت کند.

مقایسه صنعت خودروسازی ایران و ژاپن

بررسی و مقایسه صنعت خودروسازی ایران و ژاپن از گذشته تا به امروز

طی ابلاغ حکمی از سوی دبیر کل جامعه اسلامی کارگران کشور؛

یداله جعفری به عنوان معاونت پژوهش و فناوری جامعه اسلامی کارگران کشور منصوب شد

یداله جعفری طی ابلاغ حکمی از سوی دبیر کل جامعه اسلامی کارگران کشور به معاونت پژوهش و فناوری جامعه اسلامی کارگران کشور منصوب شد.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقيقات و فنآوري تاکید کرد

خلق فناوری در دانشگاه‌ها تنها راه ماندن در چرخه رقابت جهانی

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقيقات و فنآوري گفت: در شرایط کنونی جهان که رقابت‌های سختی بین دانشگاه‌ها جریان دارد، وظیفه دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور ما، این است که علاوه‌بر آموزش و پژوهش، به خلق فناوری بپردازند تا از چرخه رقابت جهانی حذف نشوند.

وقتی فناوری ناجی صنعت می شود؛

صنعت فولاد کشور با رنگ و بوی فناوری/دانش بنیان های ضد تحریم در حوزه فولاد

شرکتهای دانش بنیان اخیراً توانسته اند با تولید محصولاتی بخشی از نیاز صنعت فولاد را برطرف کنند محصولاتی که وارداتی بوده و با تحریمها امکان دسترسی به آنها از خارج وجود ندارد.

آمار ۵ هزار قرارداد دانشگاه‌ها و صنعت احصاء شد

مدیرکل ارتباط با صنعت وزارت علوم گفت: سال گذشته اولین سالی بود که وضعیت قراردادهای دانشگاه‌ها و صنعت پایش و مشخص شد که حدود ۵ هزار قرارداد با درآمد حدود یک میلیارد تومان در حال اجرا است.