صنعت

شرایط هیچ وقت بد نیست

در این روزها که صنایع هر روز با مشکلات ریز درشتی برای نفس کشیدن روبرو هستند نیازمند واکسینه کردن آنها با روح امید هستیم. یک گروه جوان دور هم جمع شده اند تا این نفسها بریده بریده را مرحم باشند.

نگاه در صنعت باید توسعه‌محور باشد

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: استان چهارمحال و بختیاری ، ظرفیت‌های فراوانی دارد و بر اساس آمارها و شاحص‌ها رشد خوبی را نشان می‌دهند.

ضرورت مدیریت مصرف و بهره وری از ظرفیت دیزل ژنراتورها دربخش صنعت

مدیر عامل شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری گفت: مدیریت مصرف و بهره وری از ظرفیت دیزل ژنراتورها دربخش صنعت امری ضروری است.

دانشگاه ها به عنوان موتورهای توسعه اقتصادی

کتاب دانشگاه ها به عنوان موتورهای توسعه اقتصادی توسط ادوارد کراولی، خوان کریستوبال گارسیا سانچز SM '۲۰ و دیگران تألیف شده است و نشان می دهد که چگونه دانشگاه ها می توانند پس از کووید ۱۹ به بهبود اقتصادی کمک کنند.

بومی سازی در ماشین سازی امکان پذیر هست یا نه؟

بومی سازی در ماشین سازی امکان پذیر هست یا نه؟

صنعت پول‌ساز آینده ؛ استخراج مواد معدنی در فضا در آزمایش جدید ایستگاه فضایی+عکس

آزمایشات در ایستگاه فضایی بین‌المللی (ISS) نشان‌ داده است که ما می‌توانیم سنگ معدن‌هایی را با بهره‌وری ۴۰۰ درصدی از فضا استخراج کنیم. ایستگاه فضایی بین المللی در طول سال های گذشته آزمایش های علمی غیرمنتظره ای را انجام داده که نتایج آن بی سابقه بوده است.

مدیر عامل شرکت بهیار صنعت سپاهان گفت:

صنعت نیازهای روزمره دارد که باید سریعا برطرف شود/ شرکتهای دانش بنیان حلقه واسط اند

فرید نجات بخش در مراسم امضای تفاهم نامه راه اندازی «کارگاههای جوار خوابگاهی فرامد» بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان با شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان، گفت: صنعت نیازهای روزمره دارد که باید سریعا برطرف شود و شرکتهای دانش بنیان حلقه واسط دانشگاه و صنعت هستند.

«رله سوئیچ سنکرون در شبکه»، سود‌دهی صنعت را بالا می‌برد

استفاده از طرح «رله سوئیچ سنکرون در شبکه» مي‌تواند باعث كاهش اضافه ولتاژهاي گذرای ناشی از وصل خط انتقال يا باز و بست آن و همچنين برقرار كردن ترانسفورماتور در شبكه گردد.

پای درد دل یکی از پیشکسوتان صنعت فارس؛

صنعت فارس را دریابید

صنعتگر شیرازی خطاب به مسئولین گفت: تقاضا دارم ضمن پیگیری مشکلات این واحد صنعتی و شکوفایی صنعت استان در سال جهش تولید ما را در خدمت رسانی هر چه بیشتر به هم استانی ها و هموطنان عزیز یاری رساند .

نخبه هرمزگانی :

ورود ماشین آلات به کشور صنعت نیست

محمدرضا نعیمی با بیان اینکه وارد کردن خط تولید از خارج و ماشین‌آلات آن نیاز به دانشگاه ندارد و نام آن «صنعت» نیست، گفت: به این روند می‌توانیم کارخانه بگوییم که از آن محصول خارج می‌شود ولی نیاز به دانشگاه ندارد فقط چند تکنیسین می‌خواهد که اگر قطعه‌ای خراب شد، همان را وارد و تعویض کند.