علمی

به مناسبت هفته سرطان؛

برگزاری گفت وگوی علمی باموضوع"سرطان ونانوذرات درمانی"

انجمن علمی دانشجویی علوم زیستی دانشگاه شهیدچمران اهوازبه مناسبت هفته سرطان،به گفت وگوی علمی با موضوع"سرطان ونانوذرات درمانی"می پردازد.

حمایت پارک فناوری پردیس؛

صندوق حمایت از منتخبین رقابت علمی کنز

مدیرکل سرمایه ‌گذاری و بومی ‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس اعلام کرد: در صورت همکاری منتخبین رقابت علمی کنز با هر یک از شرکت ‌های عضو پارک فناوری پردیس، تسهیلات ۲ میلیارد ریالی به این منتخبین اعطا می‌ شود.

معاون رئیس جمهور:

اتاق فکر دولت ، دانشگاه ها هستند

معاون رئیس جمهور و رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری می گوید: اتاق فکر دولت، دانشگاه ها هستند و این موضوع از خواسته های ریاست جمهور است که به دنبال پیاده سازی آن هستیم و از ظرفیت دانشگاه ها برای تصمیم گیری و تصمیم سازی در دولت استفاده می کنیم.

در دیدار رئیس دانشگاه با معاون رئیس جمهور مطرح شد؛

ارتقا دانشگاه در حوزه بین الملل نیازمند حمایت ارکان مختلف دولت

رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) می گوید: با توجه به رسالت بین المللی دانشگاه، برای ارتقا دانشگاه به جایگاه اصلی خود نیازهای متفاوتی وجود دارد‌ که در همین راستا حمایت عملیاتی و اجرایی ارکان مختلف دولت از دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) باعث پیشرفت دانشگاه در حوزه بین الملل می شود.

برگزاری شانزدهمین کنفرانس ملی و بین المللی یاددهی و یادگیری الکترونیکی کشور

شانزدهمین کنفرانس ملی و بین المللی یاددهی و یادگیری الکترونیکی کشور، به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) و به دو زبان فارسی و انگلیسی به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می‌‌شود.

خوردن قرص بدون آب چه بلایی سرتان می‌آورد؟

دکتر جنیفر پزشک متخصص خانواده و استادیار بخش پزشکی خانواده در دانشکده پزشکی روئان می گوید:خوردن قرص با آب بسیار مهم است، نه تنها راحتر بلعیده می شود بلکه به جلوگیری از گیر کردن قرص در مری کمک می کند، که می تواند باعث التهاب معده و درد قفسه سینه، یا حتی خونریزی و حفره شود .

برگزاری وبینارهمکاری‌های علمی و فرهنگی دانشگاه‌های جهان اسلام با محوریت زمینه سازی تمدن نوین اسلامی

وبینار با همکاری وبینارهمکاری‌های علمی و فرهنگی دانشگاه‌های جهان اسلام با محوریت زمینه سازی تمدن نوین اسلامی، در دانشگاه‌های تهران و کربلا روز شنبه ۱۰ دی ماه برگزار می‌گردد.

اردوی علمی دانشجویان

برگزاری اردوی علمی دانشجویان در زاهدان

اردوی علمی دانشجویی دانشگاه آزاد با همکاری معاونت علمی و بسیج دانشجویی سپاه استان در زاهدان برگزار شد .