فراشبند

فناوری های نوین در کشاورزی

این قسمت "پهپادها"

کاربردهای پهپادی شامل کشاورزی دقیق، مدیریت جنگلها، مدیریت کود، تخمین عملکرد محصول، مدیریت زراعت، تشخیص بیماری و ....در حوزه کشاورزی است.

مهارت‌آموزی از سنین پایین؛ کلید اشتغال‌زایی در بزرگسالی

نوجوان فراشبندی گفت: با یادگیری یک مهارت می توان زمینه ساز اشتغال در آینده را سبب شد.

خرید ماسک به جای زندان

حکم جالب شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ فراشبند در مورد یک متهم این روز‌ها در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

گزارش تصویری؛

جشن روز دانشجو در فراشبند

هم زمان با روز دانشجو، جشن دانشجویی با حضور دانشجویان دانشگاه های پیام نور و آزاد فراشبند در تالار معلم شهر فراشبند با حضور امام جمعه فراشبند، فرماندار، شهردار و شورای شهر و تنی چند از مسئولان ادرات شهرستان فراشبند برگزار گردید. در پایان این مراسم با برگزاری کرسی آزاد اندیشی دانشجویان از دغدغه ها و مشکلات دانشگاه های فراشبند برای مسئولان گفتند. (عکس: سعید رحیمی)

تجلیل از رده های برتر سپاه ناحیه فراشبند

در دومین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه فراشبند از نفرات و رده های برتر از جمله خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در این منطقه با حضور جانشین سپاه فجر فارس تجلیل به عمل آمد.

گزارش تصویری/

دومین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه فراشبند

دومین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه فراشبند با حضور سردار بوعلی جانشین سپاه فجر فارس، سرهنگ کشکولی مسئول دبیرخانه اشراف و جشنواره مالک اشتر سپاه فجر، امام جمعه شهرستان فراشبند، اعضای شورای تامین و رؤسای ادارات و با حضور گرم خانواده های شهدا و بسیجیان در تالار وحدت این شهر برگزار شد. ( عکس: سعید رحیمی از فراشبند)

گزارش علم و فناوری از کنکور سراسری در استان فارس؛

چند نکته مهم برای کنکوری‌ها قبل، حین و پس از آزمون/ آمار و ارقام کنکوری های ۹۸ در فارس

کنکور سراسری یکی از برهه های مهم و آزمون های سرنوشت ساز هر انسانی در کشور ما می باشد که به وسیله آن تا حدود زیادی سرنوشت آینده خود را با آن رقم خواهد زد و به همین دلیل این آزمون از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و برای حضوری موفق در آن می بایست از هر لحاظی آمادگی کافی را دارا بود.

در گفتگوی مخترع فراشبندی با علم و فناوری مطرح شد؛

برای ثبت اختراع نیاز به کمک دارم/ اختراع من قابلیت تجاری سازی دارد

به سراغ مخترع دستگاه خاکریز پلاستیک صیفی در زمینه کشاورزی در شهرستان فراشبند استان فارس رفتیم و گفتگویی را با وی داشته ایم.