فرهنگ

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری:

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بیشترین رسالت را در عمق‌بخشی به فرهنگ دارد

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در دیدار با اعضا ستاد برگزاری دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی اظهار داشت: کتاب ازجمله مقوله‌های فرهنگ‌ساز است لذا نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بیشترین رسالت را در عمق‌بخشی به فرهنگ دارد.

پدر علم عفونی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

کرونا چگونه متولد شد/ بیماران خفیف کرونا در منزل قابل درمان هستند/کرونا جهان را درگیر می‌کند/کرونا دل رحم‌تر از آنفولانزا

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و متخصص بیماری‌های عفونی گفت: ۸۵ درصد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در منزل ممکن است درمان شوند، خطرات کرونا بسیار کمتر از آنفولانزا است

اشعار کنگره ملی شعر «پرواز تا خورشید» داوری شد

دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره کنگره ملی شعر «پرواز تا خورشید» را با هدف اعتلای فرهنگ شهادت، تقویت جبهه مقاومت و پاسداشت شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش و گرامیداشت شهادت مسافران پرواز هواپیمایی اوکراین برگزار کرد.

بیش از نیمی از ترافیک اینترنت ایران خارجی است!

رییس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی گفت: بیش از نیمی از ترافیک ایران خارجی است و هزینه زیادی بر کشور تحمیل می کند

لزوم اجرای برنامه های خلاق آموزشی،فرهنگی و هنری در مدارس شاهد

گردهمایی یک روزه کارشناسان و مدیران مدارس شاهد استان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش،معاونین و نمایندگان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در محل باشگاه فرهنگیان شهرکرد برگزار گردید .

کنفرانس بین المللی تاریخ، فرهنگ و زبان

سومین کنفرانس بین المللی تاریخ، فرهنگ و زبان توسط موسسه عالی علوم و فناوری خوارزمی در تاریخ ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کرمان

تالار مرکزی استان کرمان در سال آینده به بهره برداری می رسد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حوزه زیرساختی و توسعه فضاهای فرهنگی استان اقدامات مهمی پیش بینی شده است و تالار مرکزی استان کرمان در سال آینده به بهره برداری می رسد.

لزوم تقویت مسئله کتابخوانی در مناطق حاشیه ای ایلام

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: با برپایی نمایشگاه‌های کتاب در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف استان باید زمینه تقویت فرهنگ مطالعه در مناطق استان فراهم شود.

اربعین ظرفیت عظیم فرهنگی است

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام : اربعین ظرفیت عظیم فرهنگی است که امروز جامعه اسلامی را در برابر هجمه فرهنگی واکسینه می‌کند

به بهانه سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی

سازوکار شورای عالی انقلاب فرهنگی/فرهنگ در اولویت همه مسائل است

شورای انقلاب فرهنگی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد. از جمله مهمترین اهداف شورای انقلاب فرهنگی گسترش و نفوذ فرهنگ اسلامی در جامعه است.

  • 1
  • ...