فیشینگ

آنچه باید درباره امنیت سایبری بدانید: فیشینگ رایج ترین نوع حملات سایبری است

امنیت سایبری؛ اصطلاحی است که برای محافظت از سیستم‌ها، شبکه‌ها و برنامه‌های کامپیوتری در برابر حملات دیجیتال است و رویکرد موفقیت آمیز امنیت سایبری دارای چندین لایه است و افراد فرآیند‌ها محافظت از رایانه‌ها، شبکه‌ها، برنامه ها یا داده‌هایی که شخص قصد دارد آن را حفظ کند.

فیشینگ چیست؟

درباره کلاهبرداری های اینترنتی بیشتر بدانید!

کلاهبرداری های اینترنتی چگونه انجام میشود؟

فیشینگ

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

متخصصین گوگل؛

۵۰۰هزار وبسایت فیشینگ کشف شد/بازار این کلاهبرداران در ایام کرونا نیر داغ است

متخصصین گوگل، بیش از ۵۰۰هزار وبسایت فیشینگ کشف کرده‌اند که این سایت‌ها با وجود هکرهای قوی از آگاه نبودن کاربران فضای مجازی، سو استفاده کرده و سرقت دیجیتالی انجام می‌دهند و درآمد سالیانه حاصل از حملات سایبری آنها، ۳ برابر بیشتر از درآمد والمارت، پردرآمد ترین شرکت دنیاست.

به همت پلیس فتا؛

دستگیری باند حرفه ای فیشینگ در فارس

سرهنگ حشمت سلیمانی رئیس پلیس فتای فارس در نشست خبری امروز با اصحاب رسانه از دستگیری یک باند ۷ نفره حرفه ای در زمینه فیشینگ و اسکیمر خبر داد.

ويژگي‌هاي امنيتي جديد گوگل كروم ۷۹؛

محافظت از پرداخت‌هاي مشكوك به فيشينگ/ گوگل كروم،۳۰ درصد امن‌تر مي‌شود

گوگل كروم ۷۹ با تغییراتی که در آخرین نسخه‌ی خود ایجاد کرده است به راحتی می‌تواند، از پرداخت‌هاي مشكوك به فيشينگ محافظت کند. البته پيش از اين نيز گوگل از ورود به سايتهاي فيشينگ نيز جلوگيري مي‌كرد ولي بنا بر سخنان اين كمپاني، از اين پس اين قابليت ۳۰ درصد امن‌تر مي‌شود.

مدعیان هوش در دام پلیس باهوش

انهدام بزرگترین باند فیشینگ کشور در شیراز

فرمانده انتظامی فارس از متلاشی کردن بزرگترین باند فیشینگ کشور خبر داد.

به دنبال افزایش متقاضیان ثبت نام در سایت های کاریابی خارجی؛

پلیس فتا از فیشینگ با ترفند اشتغال در سایت‌های کاریابی خارجی خبر داد

پلیس فتا از فیشینگ با ترفند اشتغال در سایت‌های کاریابی خارجی خبر داد و به افرادی که دارای تحصیلات دانشگاهی تخصصی و جویای کار هستند هشدار داد مراقب این گونه فیشینگ‌ها از طریق سایت‌های اینترنتی کاریابی باشند.

از هر ۴ حمله فیشینگ فقط یکی مهار می‌شود

حملات موسوم به فیشینگ از جمله حملات خطرناک اینترنتی با هدف سرقت اطلاعات کاربران در فضای مجازی هستند و بررسی‌ها نشان می‌دهد از هر ۴ حمله فیشینگ سه حمله به مقصد می رسد.

با افزایش ورود غیرقانونی به حریم کاربران اینترنتی؛

با انواع مختلف فیشینگ آشنا شوید+بررسی راه های مقابله

فیشینگ Phishing یک روش مخرب برای دسترسی به اطلاعات بانکی افراد و سرقت اموال ایشان است. هکرها درسال‌های اخیر تلاش‌های زیادی برای به سرقت بردن موجودی حساب‌های کاربران اینترنت کرده‌اند.