قدرت-موشکی

خبرگزاری علم و فناوری بررسی می کند؛

«چهل سال انقلاب، چهل سال پیشرفت»/قسمت دوم؛ پیشرفت های موشکی ایران+فیلم و عکس

ایران به برکت انقلاب اسلامی ، امروز از چنان توانمندی برخودار است که در روز نبرد قادر خواهند بود تمام منافع و پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه و البته وجب به وجب سرزمین‌های اشغالی را با خاک یکسان کند.

گزارشی از یک دستاورد مهم دفاعی؛

سلاح ۲۰ کیلومتری؛ ابتکار سهل و ممتنع سپاه برای جنگ سوریه/ ایران به باشگاه دارندگان موشک‌های خارج از میدان دید پیوست +عکس

سپاه اکنون وارد یک باشگاه خاص از دارندگان سلاحی تاکتیکی و مهم شده که می تواند توان نیروهای زمینی را کاملا ارتقا ببخشد؛ ارتقایی هر کشور قدرتمندی در دنیا توان دستیابی به آن را نداشته است.

سردار حاجی زاده:

در بحث ساخت پهپاد از روسیه و چین جلوتر هستیم/ موشک‌های بالستیک دریایی سپاه ۷۰۰ کیلومتری شدند

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: پهپادهای بمب‌افکن ما با استفاده از بمب‌های هوشمند، ۷۰۰ عملیات رزمی علیه داعش در صحنه نبرد سوریه داشتند.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

غرش کدام موشک ایرانی باعث تحسین پدر صنعت موشکی اسرائیل شد ؟ + فیلم

«یوزی رابین» رئیس سابق سازمان موشکی رژیم صهیونیستی و ملقب به پدر صنعت موشکی اسرائیل درباره توان مهندسان ایرانی در ساخت موشک گفته است: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر بر می‌دارم!

مروری بر سیلی های ایران بر صورت دشمنان انقلاب ؛

انتقام موشکی ایران از اسکاد B تا قیام/قدرتمندترین مُشت پولادین خاورمیانه را بهتر بشناسید+فیلم

با حمله یگان های موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در خاک سوریه ، بار دیگر ایران نشان داد که هر دشمنی که به سمت مرزها و مردم کشورمان دست درازی کند دستش را قطع خواهد کرد.

۵ فناوری نظامی که ایران برای بستن تنگه هرمز می‌تواند استفاده کند/ از پیرمردهای دوست داشتنی تا قاتل‌های متحرک

بحث‌ درباره بستن تنگه هرمز این سوال را ایجاد کرده است که ایران برای عملیاتی کردن این تهدید به کدام فناوری‌های نظامی نیاز دارد؟ «آنا» ۵ فناوری مهم برای تحقق این مهم را بررسی کرده است.

روایت اجاره نشینی پدر دانشمند شهید/ حواشی دیدار پدر شهید با رهبرانقلاب چه بود؟

برخی از رسانه ها نوشته بودند که پدر شهید احمدی روشن از آقا وام می خواسته من به خانواده گفتم که ای کاش در جوابشان می نوشتید که ما در واقعیت یک عمر وامدار حضرت آقا بودیم.

اندیشکده انگلیسی:

حذف توان موشکی ایران ناممکن است

یک اندیشکده انگلیسی در گزارشی مفصل به تحلیل توان موشکی ایران پرداخته و به مقامات واشنگتن توصیه کرده به دنبال حذف کامل توان موشکی ایران نباشد، زیرا این هدف دست نیافتنی است.

بررسی عملکرد موشک های بالستیک بین قاره ای؛

توپ بیسبال کره شمالی در زمین ژاپن/موشک های بالستیکی که نیروی جاذبه را به سخره می گیرند

کره شمالی روز سه شنبه ۲۸ نوامبر سال ۲۰۱۷، موشکی بالستیک را آزمایش کرد که بسیار مشابه با یک توپ بیس بال بطور عمودی و برخلاف نیروی جاذبه و در هر زاویه دلخواهی حرکت ‏می نماید‏.