قدرت-موشکی::خبرگزاری علم و فناوری
قدرت-موشکی

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

غرش کدام موشک ایرانی باعث تحسین پدر صنعت موشکی اسرائیل شد ؟ + فیلم

«یوزی رابین» رئیس سابق سازمان موشکی رژیم صهیونیستی و ملقب به پدر صنعت موشکی اسرائیل درباره توان مهندسان ایرانی در ساخت موشک گفته است: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر بر می‌دارم!

مروری بر سیلی های ایران بر صورت دشمنان انقلاب ؛

انتقام موشکی ایران از اسکاد B تا قیام/قدرتمندترین مُشت پولادین خاورمیانه را بهتر بشناسید+فیلم

با حمله یگان های موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در خاک سوریه ، بار دیگر ایران نشان داد که هر دشمنی که به سمت مرزها و مردم کشورمان دست درازی کند دستش را قطع خواهد کرد.

۵ فناوری نظامی که ایران برای بستن تنگه هرمز می‌تواند استفاده کند/ از پیرمردهای دوست داشتنی تا قاتل‌های متحرک

بحث‌ درباره بستن تنگه هرمز این سوال را ایجاد کرده است که ایران برای عملیاتی کردن این تهدید به کدام فناوری‌های نظامی نیاز دارد؟ «آنا» ۵ فناوری مهم برای تحقق این مهم را بررسی کرده است.

روایت اجاره نشینی پدر دانشمند شهید/ حواشی دیدار پدر شهید با رهبرانقلاب چه بود؟

برخی از رسانه ها نوشته بودند که پدر شهید احمدی روشن از آقا وام می خواسته من به خانواده گفتم که ای کاش در جوابشان می نوشتید که ما در واقعیت یک عمر وامدار حضرت آقا بودیم.

اندیشکده انگلیسی:

حذف توان موشکی ایران ناممکن است

یک اندیشکده انگلیسی در گزارشی مفصل به تحلیل توان موشکی ایران پرداخته و به مقامات واشنگتن توصیه کرده به دنبال حذف کامل توان موشکی ایران نباشد، زیرا این هدف دست نیافتنی است.

بررسی عملکرد موشک های بالستیک بین قاره ای؛

توپ بیسبال کره شمالی در زمین ژاپن/موشک های بالستیکی که نیروی جاذبه را به سخره می گیرند

کره شمالی روز سه شنبه ۲۸ نوامبر سال ۲۰۱۷، موشکی بالستیک را آزمایش کرد که بسیار مشابه با یک توپ بیس بال بطور عمودی و برخلاف نیروی جاذبه و در هر زاویه دلخواهی حرکت ‏می نماید‏.

گزارش/ کارشناسان هوا و فضا در مورد فرستادن انسان به فضا توسط ایران توضیح دادند؛

فرستادن انسان به فضا بزرگ نمایی و مانور سیاسی/بودجه ها را صرف پژوهش در دانشگاه ها کنند

هر چند رئیس سازمان فضایی ایران در نشست خبری در مورد آخرین وضعیت پروژه اعزام موجود زنده به فضا که در دولت قبل بسیار بر آن تاکید شده بود، اما هم اکنون مسکوت مانده است، گفته بود که پروژه انسان به فضا در شورای عالی عتف شده بود و در اسناد بالادستی نیز بر آن تاکید شده است.

گزارشی از تکمیل خانواده «توفان»

اعلام رسمی دستیابی ایران به موشک ضد زره با سرجنگی «ترموباریک»

محققان نظامی ایران در ادامه پروژه تکمیل موشک های خانواده «توفان» موشک ضدزره با سر جنگی «ترموباریک» ساختند که علاوه بر انفجار اولیه و ترکش هایش، یک شعاع اثر حرارتی برای تأثیرگذاری روی هدف ایجاد می کند.