مازندران::خبرگزاری علم و فناوری
مازندران

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای محمد باقر(ع) ساری:

کمیته درآمد زائی دانشگاه فنی و حرفه‌ای محمد باقر(ع) فعال شده است/ وجود ۱۰ پروژه نیمه کار در دانشگاه

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای محمد باقر (ع) ساری گفت: کمیته درآمد زائی دانشگاه فنی و حرفه‌ی ساری فعال شده و برنامه داریم در این بخش به صورت جدی نسبت به تامین نیازمندی‌های مالی دانشگاه اقدام کنیم.

بر اساس مسئولان درمانی تامین اجتماعی:

مطالبات مراکز درمانی استان مازندران توسط تامین اجتماعی پرداخت می‌شود

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام اینکه مسئولان درمانی تامین اجتماعی قول دادند که بدهی‌های مراکز درمانی را پرداخت کنند، گفت: در حال حاضر میزان بدهی ۳۰۰ میلیارد تومان است.

فصلی جدید در کاهش آبیاری بخش کشاورزی:

دستگاه هوشمند آبیاری شالیزاری در مازندران ساخته شد/ صرفه جویی ۳۰ درصدی در میران مصرف آب اراضی

دستگاه هوشمند آبیاری شالیزاری توسط نخبه مازندرانی با هدف استفاده بهینه و صرفه جوئی ۳۰ درصدی در آب کشاورزی، بدون کاهش سطح تولید در مازندران ساخته شد.

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران خبر داد:

رشد دو هزار و ۷۰۰ درصدی تعداد مستمری بگیران تامین اجتماعی مازندران نسبت به سال ۵۷

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران از رشد دو هزار و ۷۰۰ درصدی تعداد مستمری بگیران این سازمان از چهار هزار و ۷۰۰ نفر به ۱۳۵ هزار ۴۸۷ نفر خبر داد.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی:

هزار و پانصد میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بندر امیرآباد مازندران انجام شده است

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: طی ۳۰ ماه گذشته هزار و پانصد میلیارد تومان سرمایه گذاری در بندر امیرآباد انجام شده است.

وزیر اقتصاد در جمع مردم ساری مطرح کرد

رتبه برتر علمی کشور در منطقه/اختصاص یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال با دستور رهبر معظم انقلاب/ برنامه ریزی برای آزاد سازی ۲۱ میلیون تن کیلو از گمرکات کشور

وزیر اقتصاد در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در ساری گفت: دست برتر جمهوری اسلامی ایران در سلول‌های بنیادی،انرژی‌هسته‌ای، توان موشکی، صنعت هوا و فضا، تولید علم و رشد مقالات علمی به خوبی قابل لمس است

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

تخریب روحیه ما می‌توانیم در بدنه دولت پیش از انقلاب/حمایت از ۸۵۰ طرح علمی در مازندران/ ساماندهی هزار و ۸۰۰ نخبه توسط بسیج علمی

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران با اعلام اینکه تخریب روحیه ما می‌توانیم از یکی از شعار راهبردی پیش از انقلاب اسلامی بوده است، گفت: امام خمینی با اتکا به نیروی ایمان این موانع را برداشته و امروز به خودباری وسیع در حوزه علمی رسیده‌ایم.

پس از حضور در غرفه بسیج علمی اعلام شد

حمایت استاندار مازندران از سازنده دستگاه کوتینگ کاغذ در ساری

استاندار مازندران پس از حضور در غرفه بسیج علمی مازندران حمایت خویش را از تولید کننده دستگاه گوتینگ کاغذ در ساری اعلام کرده است.

مدیرکل بهزیستی استان مازندران:

سامانه تصمیم ویژه متقاضیان طلاق در کشور راه‌اندازی شد/ خدمات اورژانس اجتماعی در دورترین نقاط روستایی مازندران

مدیرکل بهزیستی استان مازندران از راه اندازی سامانه تصمیم ویژه متقاضیان طلاق برای ارائه مشاوره پیش از طلاق در استان مازندران خبر داده است.

مدیرکل فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران:

پارک فضا پایه بخش کشاورزی در مازندران ایجاد می‌شود

مدیرکل فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران گفت: پارک فضا پایه حوزه کشاورزی و منابع طبیعی در مازندران ایجاد می‌شود.