محمد-خاکسار

قاتل نامریی بنام گاز منو اکسید کربن

گاز مونواكسيد كربن گازي در اثر احتراق ناقص مواد سوختني توليد مي شود،بخاري، آبگرمكن، شومينه و اجاق گازها به علت سيستم تهويه نامناسب (دودكش) عامل اصلي مسموميت با گاز مونواكسيدكربن است.

مردم گمان نکنند کرونا ضعیف شده است

رئیس شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین با تاکید بر رعایت اصل فاصله اجتماعی ، اجرای پروتکل های بهداشتی در خصوص کنترل بیماری کرونا ویروس را ضروری دانست و خواستار همکاری عموم مردم در این خصوص شد.

سمپاشی مزارع کلم قیروکارزین با پهپاد؛

پهپاد ساخت ایرانی به صحنه می‌آید

سجاد جاویدی در حاشیه سمپاشی و محلول پاشی آزمایشی مزارع کلم منطقه مبارک آباد قیروکارزین بیان کرد: پهپاد بومی شده ۴۰ درصد ارزان تر از نمونه خارجی خود است و قیمت تمام شده آن برای یک دستگاه با ظرفیت حمل ۱۶ لیتر حدود ۳۵۰ میلیون تومان بر آورد می شود.

موج سوم کرونا در راه قیروکارزین / رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در توزیع ارزاق تنظیم بازار عامل شیوع بیماری کرونا

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قیروکارزین گفت: خطر بیماری کرونا همچنان در شهرستان و کشور وجود دارد و زمانی می توان گفت که این خبر از بین رفته که عامل خطر آن یعنی ویروس کووید ۱۹ از بین برود یا راه مقابله با آن یافت شود.

بیماریهای قلبی عروق و سرطانها و تومورها دو عامل اصلی مرگ و میر میانسالان در قیروکارزین

کمیته بررسی علل مرگ افراد ۳۰ تا ۷۰ سال، با حضور رئیس، معاون بهداشتی وکارشناسان شبکه برگزارگردید.

دکتر فروردین، رئیس فراکسیون ورزش وجوانان مجلس:

اولویت ها درقیروکارزین برتخصیص آب سدسلمان فارسی قیروکارزین برای مصارف آشامیدنی، کشاورزی و حل مشکلات بهداشتی و درمانی است

دکترمحمدمهدی فروردین، عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اقتصاد و معیشت مردم از مهم‌ترین برنامه‌ها و دغدغه‌های مجلس یازدهم می باشد بیان کرد: دغدغه من دغدغه مردم است و امیدوارم تا پایان کار مردم را فراموش نکنم.

رقابت ۱۱۸۲ داوطلب قیروکارزینی درکنکورسراسری ۱۳۹۹

۱۱۸۲ داوطلب در شهرستان قیروکارزین در ماراتن کنکور سراسری ۱۳۹۹ شرکت خواهند کرد.

بازدید فرماندار و هیات کارشناسی از کارگاه تولید ماسک در امام شهر قیروکارزین

فرماندار شهرستان قیروکارزین، مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت معدن و تجارت از کارگاه تولید ماسک در امام شهر بازدید کردند.