محمد-صادقی::خبرگزاری علم و فناوری
محمد-صادقی

تصویب بودجه سال ۹۹ شهرداری شیراز

یکصد و بیست و سومین جلسه صحن علنی شورای شهر شیراز با موضوع مهم بودجه سال ۹۹ شهرداری شیراز و سازمان‌های تابعه و متمم بودجه سال ۹۸ برگزار شد.

اتوبوس دیابت در شیراز

در آیینی با حضور جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و سفیر خارجه دانمارک در شیراز نخستین اتوبوس دیابت در این کلانشهر افتتاح گردید.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس مطرح کرد:

پیشرفت‌های چشمگیر صنعت برق در طول انقلاب اسلامی/ افتتاح ۲۳ پروژه کلان با اعتبار ۸۴۰۰ میلیارد

مهندس کریمی درمورد دستاوردهای دهه فجر امسال عنوان کرد: از هفته دولت تا اکنون تعدادی از پروژه های انتقال را به سرانجام و بهره برداری خواهیم رساند که رقم پروژه ها ۲۳ با اعتبار ۸۴۰ میلیارد تومان می باشد که ۱۵ پروژه آن در استان فارس واقع گردیده است.

تشریح پروژه‌های قابل بهره برداری در دهه فجر از زبان استاندار فارس

رحیمی گفت: از هفته دولت تاکنون آماده افتتاح ۸۳۶ پروژه با مجموع اعتبار بیش از ۲۲ هزار میلیارد تومان می باشیم.

برگزاری دوره تجارت الکترونیک در معاونت تربیت و آموزش فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس

دوره تجارت الکترونیک در معاونت تربیت و آموزش فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس برگزار شد.

به میزبانی شیراز؛

برگزاری اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشن

اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشن در تاریخ های ۱۳ و ۱۴ اسفند ماه سال جاری در شیراز برگزار خواهد شد.

رشد چشمگير دانشجويان استعدادهاي درخشان در دانشگاه شيراز

در جهشي چشمگير تعداد دانشجويان دانشگاه شيراز در سال تحصيلي ۹۹- ۹۸ به ۳۹ نفر رسيد كه موفق به كسب عنوان استعداد درخشان شده اند .

فراخوان تشکیل گردان های جهاد و مقاومت مالک اشتر و نامه دانشجویی به رهبر انقلاب جهت اعلام آمادگی حضور در میدان نبرد علیه جبهه استکباری و صهیونیستی در انتقام خون شهید سپهبد قاسم سلیمانی

بسیج دانشجویی دانشگاه های شیراز جهت عضویت در گردان های جهاد و مقاومت دانشجویی استان فارس ثبت نام می نماید که در شرایطی برخی دم از ترس و دلهره در نحوه مواجهه با آمریکا می زنند این نمونه اقدامات در ایجاد گفتمان عمومی انتقام خواهی تاثیرگذار خواهد بود و هدف از تشکیل این گردان ها ایجاد بستر تشکیلاتی جهت اعلام آمادگی برای پیوستن به نیروی قدس سپاه است که مختص دانشجویان تعریف شده و بیش از هر چیزی ابعاد رسانه ای آن حائز توجه و کاربرد است.

علم و فناوری گزارش میدهد؛

فارس؛ حماسه حضور در عزای سردار دلها

در شهرهای استان فارس همزمان با مراسم تشییع و خاکسپاری سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، راهپیمایی ها و تجمع هایی برگزار شد تا عرصه حضور مردم بیش از پیش تاریخی شود و مردم نشان دهند که همچنان پای کار نظام و انقلاب هستند و راه شهید والامقام سلیمانی را علیرغم تمامی سختی و مشکلات تا انتها ادامه خواهند داد.

بیش از ۷۰ نفر از نخبگان، دانشجویان و فعالان استان فارس تاکید کردند:

شکست کامل انحصارهای علمی آمریکایی و کسب مرجعیت علمی جهان، انتقام نخبگان بسیجی از آمریکا خواهد بود

در پی شهادت سردار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و همراهان او به دست تروریست‌های آمریکا در بغداد، جمعی از نخبگان، پژوهشگران، مخترعین، مبتکرین و فعالان بسیجی استان فارس با محکومیت این اقدام بزدلانه بیانیه‌ای را صادر کردند.