محمد-صادقی

باتوجه به افزایش مبتلایان و فوتی‌های کرونا در فارس؛

کرونایی که دوباره بالا گرفته

کرونا علیرغم فروکشی مقطعی در کشور و به دنبال آن در استان فارس دوباره به تاخت و تاز در جامعه پرداخته و آمار و ارقام چند وقت اخیر نشان می دهد که وضع از آنچه که تصور می شود، بدتر است .

پیشتازی روس‌ها در تولید واکسن کرونا

مراحل تولید واکسن کرونا در روسیه به خوبی پیش رفته و در نخستین مرحله از آزمایش بالینی این واکسن برروی گروه های متقاضی تزریق واکسن بوده اند، وزارت دفاع روسیه اوضاع را مطلوب عنوان کرده و از وضعیت خوب جسمانی داوطلبان خبر داد .

معرفی کتاب های مفید درباره مبانی طراحی دکوراسیون و چیدمان داخلی؛

طراح داخلی منزلمان باشیم

یادگیری طراحی دکوراسیون داخلی و حرفه ای شدن در عرصه بازار کار در این رشته نیازمند پیگیری و مطالعه در خصوص اصول ، مبانی و شرایط کار در آن است. تفاوتی ندارد که به صورت تجربی وارد عرصه طراحی شده باشید و یا از طریق تحصیلات آکادمیک، به هر حال برای موفقیت و ماندن در این راه لزوم شناخت منابع نوشتاری مفید و کارآمد، غیر قابل انکار است.

افروخته شدن آتش کرونا از زیرخاکستر

با عادی نشان دادن شرایط جامعه، بسیاری از مردم کمتر به نکات بهداشت و رعایت فاصله گذاری اجتماعی اهتمام می ورزند و با وجود عدم اعلام آمار، همین مسئله باعث بالارفتن تعداد مبتلایان و فوتی های ناشی از ویروس کرونا شده است.

در جلسه بسیج دانشجویی با نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی مطرح شد:

بررسی شبکه نظام مسائل تولید در استان فارس و کشور

قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان فارس طی جلسه ای با روح الله نجابت نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی اهم نظامات حوزه تولید را مورد بررسی و تحلیل قرار داد.

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

پزشک روستا یا پزشک خانواده؟!

پزشک خانواده با وجود مزایایی که برای مردم به ویژه قشر ضعیف جامعه داشته اما با انتقاداتی همراه بوده که سبب شد در فارس این طرح اختیاری اعلام شود.

علوم پزشکی شیراز از همکاری رسانه ها در پوشش اخبار کرونا تقدیر کرد

مدیر روابط عمومی دانشگاه از رسانه های استان به پاس تلاش بی وفقه در انتشار اخبار کروناویروس طی چند ماه گذشته تقدیر کرد.

به بهانه قیمت گذاری جدید پارک حاشیه خیابانها در شیراز

حق به شهر و شعار شهر شهروندمدار

این روزها بحث قیمت گذاری پارک حاشیه معابر در دستور کار شورای اسلامی شهر شیراز است. به همین بهانه فارغ از قیمت گذاری از منظر حقوق اجتماعی شهروندان و به خصوص پارادایم حق به شهر به این موضوع پرداخته شده است.

۱۰ تهدید فاجعه آمیز زندگی بشر

امسال در حال حاضر ویترین قابل توجهی برای خطر وجودی و فاجعه بار بوده است. خشکسالی جدید آتش سوزی های ویرانگر ، دود خطرناک ، شهرهایی که خشک هستند - همه این وقایع نشان دهنده عواقب تغییرات آب و هوایی ناشی از انسان است .

باوجود افزایش مبتلایان به کرونا؛

آماری که دیگر اعلام نمی‌شود

چندی روزی است که آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استانها به ویژه استان فارس اعلام نمی شود، این اتفاق در حالی است که مجدد شاهد افزایش آمار مبتلایان طی روزهای اخیر بوده ایم.