محمد-صادقی::خبرگزاری علم و فناوری
محمد-صادقی

مراسم تجلیل از خبرنگاران استان فارس برگزار شد؛

اهمیت اطلاع‌رسانی در حوزه علمی/ خبرنگاری مظلوم‌ترین مشاغل

با حضور رئیس سازمان بسیج علمی, پژوهشی و فناوری استان فارس, تعدادی از مدیران علمی نواحی شیراز و اقشار سپاه فجر و سردبیر خبرگزاری علم و فناوری در استان فارس از خبرنگاران برتر این خبرگزاری تجلیل شد.

گزارش تصویری؛

نشست خبرنگاران خبرگزاری علم و فناوری در استان فارس با مسئول سازمان بسیج علمی فارس

با حضور رئیس سازمان بسیج علمی, پژوهشی و فناوری استان فارس, تعدادی از مدیران علمی نواحی شیراز و اقشار سپاه فجر و سردبیر خبرگزاری علم و فناوری در استان فارس از خبرنگاران برتر این خبرگزاری تجلیل شد.

دانش آموزان عشایر منطقه فارس به سرکلاس رفتند

بیش از ۱۰ هزار دانش آموز عشایر در سال تحصیلی جدید به سرکلاس درس رفتند.

در دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد؛

کارگاه چگونه خود را در ۱۰ دقیقه معرفی کنیم

کارگاه " چگونه خود را در ۱۰ دقیقه معرفی کنیم ؟ " در روز ۵شنبه برگزار خواهد شد.

معاون دانشگاه علمی کاربردی کشور در آیین معارفه دانشجویان جدید الورود:

به دنبال راه اندازی مراکز بین المللی هستیم/ علمی کاربردی باید بتواند نیازهای استان را احصاء کند

دکتر پیش بین گفت: ما نیازهای استان را باید تامین کنیم و استاندار باید مطمئن باشد که تمام نیازهای استان را دانشگاه علمی کاربردی می تواند احصا کند.

گزارش تصویری؛

جشن ورود به دانشگاه دانشجویان نوورود به دانشگاه علمی کاربردی شیراز

آیین معارفه دانشجویان جدید الورود دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس با حضور معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، مشاور امور علمی و دانشگاهی استاندار فارس، رئیس دانشگاه علمی کاربردی فارس و معاونان وی و با حضور دانشجویان جدید الورود دانشگاه های علمی کاربردی شیراز در مجموعه طلاییه نیروی انتظامی شیراز برگزار شد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فارس در آیین معارفه دانشجویان جدید الورود:

فلسفه دانشگاه علمی کاربردی کاربینی و کارورزی می باشد

دکتر دانش منش با تاکید بر اهمیت بحث کیفیت در دانشگاه علمی کاربردی اذعان داشت: ما تنها دانشگاهی هستیم که مراکز بی کیفیت و آن هایی که سطح مطلوبی نداشتند را تعطیل کردیم و از ۵۴ مرکز آموزشی به ۲۲ مرکز رسیده ایم.

در مراسم بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فارس مطرح شد؛

رسالت دانشجویان و دانشگاه ها برای مقابله با تحریم/ مسئولان حرف های دانشجویان را بشنوند/ لزوم منعطف شدن نگاه خیرین به دانشگاه ها

آیین بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فارس با حضور استاندار فارس، رؤسای دانشگاه های شیراز از جمله دانشگاه شیراز، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه صنعتی، دانشگاه فنی و حرفه ای، دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه پیام نور و آموزشگاه ها و موسسات فعال در شیراز و با استقبال خوب دانشجویان در محل سالن مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزار شد.

در گفتگو با علم و فناوری مطرح شد:

ارزش افزوده با طرح و برنامه هدفمند در محله تاریخی و منحصر بفرد اسحاق بیگ شیراز

سعید زحمت کشان در گفتگو با علم و فناوری گفت: : بافت تاریخی فرهنگی شیراز یک نگاه بنیادین و پارادایم خاص خود را می طلبد و مداخلات ما باید در سطح های مختلفی از جمله بازآفرینی و نوزایی صورت بگیرد و این یک اقدام کاملا تخصصی که با مشارکت شهروندان محلی ، بخش دولتی و خصوصی و همچنین فعالان این عرصه به نتیجه می رسد که برای حرکت در یک مسیر درست نیازمند طرح های استراتژیک و هدفمند با مشخص کردن شرح وظایف جامعه هدف درگیر با آن راهبری خواهد شد .

برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در ۷ هزار مدرسه استان فارس

به گفته عسکر نجفی، مدیر کل ادراه آموزش و پرورش فارس انتخابات انجمن اولیا و مربیان در بیش از ۷ هزار مدرسه برگزار خواهد شد و نزدیک به ۳۰ هزار نفر عضو در انتخابات انجمن اولیا و مربیان انتخاب می‌شوند و این رویداد بزرگی در زمینه نقش تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش است.