مدافعان-سلامت

روز پزشک مبارک

روز پزشک بر مدافعان سلامت کشور مبارک

همکاری امنیت و سلامت برای مقابله با بیماری کرونا

فرمانده سپاه آذربایجان غربی به منظور تقدیر و تشکر از زحمات دانشگاه علوم پزشکی استان در قرارگاه دانشگاهی مقابله با کرونا حضور یافت.

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

ایجاد ۱۷ نقاهتگاه برای تکمیل دوره درمانی کرونا ویروس در مازندران/ فعالیت بیش از ۲۶۰ هزار بسیجی برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا در استان/ تولید بیش از سه میلیون ماسک و گان در مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از فعالیت ۲۶۰ هزار بسیجی در مازندران برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا ویروس در مازندران خبر داد و گفت: سه میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده و بیش از سه میلیون ماسک و گان در استان تولید و توزیع شده است.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛

سپاه تمام قد در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاده است/۸۰۰ گروه جهادی در حال پاکسازی معابر

سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: لباس سپاه در مقابله با دشمن رنگ خون می گیرد و گاهی در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی باید لباسمان خاکی شود و امروز نیز در میدان مقابله با بیماری و جنگ بیولوژیک، لباسمان بوی الکل و مواد ضدعفونی می دهد.

با هدف مبارزه با ویروس کرونا

رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه حضرت عباس (ع) در استان اردبیل برگزار شد

رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه حضرت عباس(ع) با رمز «یا اباعبد الحسین(ع)» و با هدف مبارزه با ویروس کرونا در استان اردبیل برگزار شد.

راه اندازی خط تولید ماسک بهداشتی درنیروی انتظامی آذربایجان شرقی

فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی از راه اندازی خط تولید ماسک بهداشتی و دستکش پارچه بهداشتی در آماد و پشتیبانی استان خبر داد.

بازار تبریز و مراکز تجاری تا پنجم فروردین تعطیل شد

طرح دو فوریتی تعطیلی بازار تبریز،مراکز تجاری، تفریحی، پاساژها و مکانهایی که محل جذب مسافر می باشد تا پنجم فروردین تصویب شد.