مراکز-رشد

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان خبر داد،

امسال چهار رویداد شتاب با ویژگیهای خاص برگزار می شود

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان همزمان با افتتاح نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی در نشست خبری با اصحای رسانه از راه اندازی مراکز رشد، توسعه مراکز نوآوری تا برگزاری رویدادهای شتاب با ویژگیهای خاص خبرداد.

طبق بررسی انجام شده؛

پارك های علم و فناوری، ظرفیتی برای ایجاد كسب و كار

پارك های علم و فناوری، پل ارتباطی و رابط بین مراكز علمی، پژوهشی و فناوری و مراكز تولیدی و اجرایی و ظرفیتی برای ایجاد كسب و كار هستند.

معاونت جهاد علم و فناوری استان بوشهر؛

کارگاه آموزشی ویژه، فرماندهان پایگاه‌های علمی و مسئولین علمی و پژوهشی برگزار شد

کارگاه یک روزه آموزشی برای فرماندهان پایگاه‌های علمی و مسئولین علمی و پژوهشی سپاه‌های استان بوشهر با حضور ریاست دانشگاه آزاد واحد دلواربه عنوان رئیس مرکز رشد شهید ماهینی با هدف بسط و گسترش علم و آشنایی با فعالیت‌های علمی در سطح بسیج برگزار شد.

کلید موفقیت و راه برون رفت از مشکلات کنونی در گرو اعتماد به نخبگان / مراکز رشد فضای مناسب برای به اثبات رساندن ایده های نوآورانه

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : با توجه به مشکلات و نارسایی هایی که در کشور حاکم شده است نقش نخبگان در این برهه از زمان کاملاً ملموس بوده و جهت رونق تولیدات و کیفیت بخشی به محصولات و کالاهای ایرانی نباید از این قشر از جامعه غافل بود .

با وجود فاصله جدی با نقطه مطلوب

مراکز رشد فرصتی برای کاهش بروکراسی اداری در راستای حمایت از تولیدات نخبگانی است

مراکز رشد فرصتی برای کاهش بروکراسی اداری در راستای حمایت از تولیدات نخبگانی است که این مراکز به دلیل ارتباط با دانشگاه‌ها می‌تواند فرصتی برای تبدیل ایده به پدیده ایجاد کند.

استاندار اصفهان گفت؛

ایجاد شبکه‌ها و ائتلاف‌ها دو منبع مهم برای نوآوری هستند

استاندار اصفهان با حضور در دوازدهمین جشن پایان دوره مراکز رشد و تقدیر از واحدهای فناور برتر شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، اظهار داشت: ایجاد شبکه‌ها و ائتلاف‌ها دو منبع مهم برای نوآوری هستند.

دکتر سید مهدی ابطحی گفت؛

جوانان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان خلاقیت را سرمایه و به خویش تکیه کرده اند

دوازدهمین جشن پایان دوره مراکز رشد و تقدیر از واحدهای فناور برتر شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار شد، در این مراسم دکتر سید مهدی ابطحی، گفت: جوانان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان همه دارای خود را وثیقه کرده و به جای آنکه حق خود را از کشور مطالبه کنند، خلاقیت را سرمایه و به خویش تکیه کرده اند،

گفتگو با مدیر گروه مکانیک دانشگاه آزاد سنندج

برخی حمایت ها از مخترعین ممکن است مخرب باشد

خبرگزاری سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان کردستان در مصاحبه ای با مدیر گروه مکانیک دانشگاه آزاد به نقد مشکلات استان در باب جوانان و ایده های نوآورانه پراختند.

نشست مسئولین علمی و پژوهشی نواحی مقاومت بسیج استان تهران برگزار شد

نشست مسئولین علمی و پژوهشی نواحی مقاومت بسیج استان تهران

این جلسه صبح امروز با حضور مسئولین علمی و پژوهشی نواحی و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران در شهرری برگزار شد.

رئیس صندوق ایده های فناورانه و شکوفایی علمی خبر داد:

صندوق ۱۰ میلیاردی نو آوری در استان ایجاد می شود

از برنامه های سفر ریاست جمهوری به تبریز راه اندازی اولین صندوق ۱۰ میلیاردی نو آوری است که در روز سفر استانی ریاست جمهوری امضا میشود.