مردم

آیت الله علما:

مردم از حضور در تجمعات پرهیز کنند

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: همه ما موظف هستیم به توصیه ها و دستورات پزشکان و مسئولان بهداشتی عمل کنیم.

پدیده دست‌فروشی نشان‌دهنده‌ی بیماری جدی اقتصاد ایران است

پدیده دست فروشی، پدیده‌ای است رو به رشد در جامعه بوده که هم دارای چهره‌ی خوب و هم بد است و مزایا و معایب خاص خود دارد ولی با داشتن برنامه برای این افراد، می‌توان این چالش را تبدیل به فرصت کرد و به اقتصاد کشور کمک کرد.

‏ پیچیده ترین ساختارهای بنیادین؛

پرحاشیه ترین سلول یا بنیادی ترین گونه آن/موتورهای بازسازی بافت انسان روشن شده اند+فیلم

‏"سلول های بنیادی"، ساختارهایی که به بخشی از واژگان اصلی روزمره مردم دنیا تبدیل شده ‏اند. ساختارهایی که خلق آنها می تواند هم کاری غیر اخلاقی بحساب آید و هم می تواند درمانی ‏برای تمامی دردهای بشریت محسوب گردد و به راحتی می تواند بسیاری از مفاهیم فنی و علمی را ‏در ساختار میکروسکوپیکش پنهان نماید و هرروز جنبه ای تازه و منحصربفرد را از عملکردش به ‏نمایش می گذارد

برگزاری دوره آموزشی مشترک گروه های جهادی کرمان و یزد

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی برای توانمند شدن و انجام کار‌های تخصصی در جهت رفع نیاز‌ها و مسائل مردم باید آموزش‌های های لازم را بگذارنند

عضو کارگروه کار آفرینی و اشتغال خانه نخبگان بسیج گیلان

مردم مهمترین رکن رونق تولید ملی و توسعه اقتصادی کشور هستند

عضو کارگروه کار آفرینی و اشتغال خانه نخبگان بسیج گیلان رونق تولید ملی را عامل افزایش رتبه اقتصادی ایران در سطح جهان دانست.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد:

واگذاری بیش از ۱۰۰میلیون خط تلفن همراه

تازه ترین گزارش دفتر بررسی های فنی اقتصادی معاونت برنامه ریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از وجود ۱۵۶ میلیون و یازده هزار و ۲۸۳ خط واگذار شده تلفن همراه خبر می دهد، درحالی که از این تعداد خط واگذار شده ۷۲ میلیون و ۷۸۷ هزار و ۱۴۹ خط آن غیرفعال است.