مرکز-رشد

بازدید علمی بسیج مهندسین نیروگاه اتمی از مرکز رشدشهید ماهینی

بازدید علمی بسیج مهندسین نیروگاه اتمی از مرکز رشدشهید ماهینی با هماهنگی بسیج علمی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر صورت گرفت. در این بازدید ۴ ساعته جمعی از مهندسین نیروگاه با حضور دکتر حسینی مقدم، جانشین بسیج علمی و دکتر حیدری سنگستانی، ریاست دانشگاه آزاد واحد دلوار و دکتر غفاری، جانشین مرکز رشد از بخش‌های مختلف مرکز رشد و آزمایشگاه و کارگاه پهبادسازی بازدید به عمل آوردند.

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان گفت؛

مرکز رشد بسیج علمی اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند/ در فناوریهای نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان با تصریح این که مرکز رشد بسیج علمی اصفهان اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند، گفت: در فناوری های نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد، اما تمرکز امکانات و توجه مسئولان در پایتخت بیشتر است.

افتتاح مرکز رشد منطقه ۱۵

مرکز رشد و خلاقیت منطقه ۱۵ تهران در ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر با حضور فرماندهی ناحیه و معاون علمی پژوهشی سپاه تهران بزرگ افتتاح شد.

افتتاح مرکز رشد و پایگاه های علمی در منطقه ۱۵ تهران

مرکزرشد و چند پایگاه علمی در منطقه ۱۵ با هدف کارآفرینی و حمایت از فعالیت های علمی و فنی داوطلبان جوان و نوجوان راه اندازی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه_ مجلسی مطرح کرد؛

بزرگترین مرکز اقتصادی شهرستان مبارکه بعد از فولاد «طرح ملی خودکفایی بذر صیفی جات» است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه_ مجلسی در آیین افتتاح مرکز رشد بسیج علمی شهرستان مبارکه، تصریح کرد: بزرگترین مرکز اقتصادی شهرستان مبارکه بعد از فولاد «طرح ملی خودکفایی بذر صیفی جات» است.

به مناسبت هفته بسیج؛

مرکز رشد بسیج شهرستان مبارکه افتتاح شد

به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان و به مناسبت هفته بسیج مرکز رشد بسیج شهرستان مبارکه با حضور جمعی از مسئولان و دانشگاهیان افتتاح شد.

کسب عنوان فناور برتر جهاد دانشگاهی کشور توسط شرکت دانش بنیان خاک آژیانه

معاون فناوری مرکز رشد فناوری جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: شرکت دانش بنیان خاک آب آژیانه از واحدهای مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل موفق شد عنوان واحد برتر فناور را از میان ۷۰۰ واحد و هسته کسب نماید.

مصاحبه با نخبه علمی؛

مهمترین نقش و کارکرد نخبگان علمی در کشور ما چیست؟

نخبه علمی فردی است که از تمام توانایی های ذهنی خود جهت خلق یک ایده و پرورش آن در تمامی موضوعات استفاده می‌کند.

علم و فناوری گزارش می دهد:

بررسی تاریخچه مراکز رشد مجازی و انواع آن در جهان+نحوه عملکرد

مراکز رشد در سال ۱۹۵۰ شروع به کار کردند و در اواخر دهه ۹۰ با حمایت از شرکت های تازه کار در زمینه مشاوره و سرمایه گزاری، بر سر زبان ها افتادند، هم اکنون بیش از ۷۰۰۰ مرکز رشد در جهان وجود دارد.

با حضور رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور در شهرک صنعتی شیراز؛

دفتر نمایندگی مرکز رشد و فناوری ناحیه بقیه الله (عج) شیراز افتتاح شد

با حضور رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور دفتر نمایندگی مرکز رشد و فناوری ناحیه بقیه الله (عج) در شهرک صنعتی شیراز افتتاح شد.