مشکلات

شناخت درستی از نخبه در مسئولین کشور وجود ندارد/ساختار موجود از نوع ساختار آمیبی است/نیاز به یک ساختار سارنترال داریم

هادی محمد زاده، مسئول سازمان علمی و پژوهشی سپاه خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری، با اشاره به نقش بسیار نافذ نخبگان در توسعه کشور و کارکرد واقعی نخبگان اشاره کرده اند که در ادامه می خوانیم.

یکی از مشکلات نوشت افزار ایرانی+مصاحبه؛

بهترین روش برای بازاریابی نوشت افزار، برند خوب است/ صدا و سیما در شخصیت‌سازی کارتونی باید سرمایه‌گذاری کنند

بهترین روش برای بازاریابی برند خوب است که در ابتدا تشخیص دهید چه کسی قرار است از محصول شما خریداری کند. اولین سوال در بازاریابی خط تولید نوشت ابزار این است که بدانید بازار هدف شما چیست؟ بازار هدف یک تولید کننده نوشت ابزار بچه‌ها و افراد محصل هستند، که تحت تاثیر شخصیت‌های کارتنی قرار گرفته‌اند.

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام:

فضای مجازی، نباید فضایی مُجاز برای فعالیت علیه کشور باشد/ تشکیل شبکه ملی اطلاعات تنها راه ساماندهی فضای مجازی است

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه استان چهارمحال و بختیاری گفت:فضای مجازی آسیب ها و تهدیدات متعددی در زمینه فردی خانوادگی اجتماعی سیاسی و فرهنگی به همراه دارد که اگر واقعا با برنامه به آن ورود کنیم تهدید را به فرصت تبدیل خواهیم کرد و حتی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری به صورت دشمن در این عرصه سیلی خواهیم زد.

مسئول علمی جهاد علم و فناوری سپاه امام صادق(ع)؛

یکی از مهمترین مشکل در تولید نخبه بازاری، سازمان یافتگی نبودن فعالیت هاست

حسینی مقدم یکی از مهمترین مشکل در تولید نخبه بازاری، را سازمان یافتگی نبودن فعالیت ها دانست و گفت: سازمان یافتگی در فعالیت‌های آنها وجود ندارد و موضوع بعدی واردات بسیار است که باعث افزایش دلالان و واسطه گران شده و هزینه تولید در کشور افزایش یافته به دلیل وابستگی به کشورهای دیگر، این موضوع باعث شده افراد برای خرید تولید داخلی رغبت چندانی نداشته باشند و این امر نیاز به فرهنگ سازی دارد که باید کاری شود که علاقمندی افراد به اجناس خارجی کاسته شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر؛

هدفمند نبودن پایان‌نامه ها، یکی از مشکلات دانشگاه است

یکی از مشکلات ما در بسیج دانشجویی، هدفمند نبودن پایان‌نامه هاست، ما در مجموعه مدیریت علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی در نظر داریم مسائل را شناسایی و با احصا کرده و آن را در اختیار دانشجویان تحصیلات تکمیلی قرار داده و متناسب با آن مسئله پایان‌نامه و طرح پژوهشی خود را انجام دهند.

دبیرکارگروه صنعت خانه نخبگان استان عنوان کرد:

لزوم توجه به مشکلات بهره برداری و راه اندازی نیروگاه های بادی درقزوین

دبیرکارگروه صنعت خانه نخبگان استان قزوین بیان کرد: نداشتن آلودگي محيط زيست، احتياج نداشتن توربين هاي بادي به سوخت و قيمت پايين توربين هاي آن در مقايسه با ديگر صورت هاي انرژي نو از مزيت هاي نيروگاه هاي بادي است.

در جلسه کارگروه کشاورزی مطرح شد؛

نبود بازار فروش مشکل عمده گلخانه داران قزوینی/ تعطیلی بیش از۴۰ درصد از گلخانه‎ها

بر اساس بررسی های انجام شده مسئولان مرتبط با گلخانه­ ها در سازمان­ جهاد کشاورزی بین ۴۰ تا ۵۰ درصد این گلخانه ها تعطیل و یا نیمه تعطیل هستند .