معاون-علمی-رئیس-جمهوری

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور امروز به آذربایجان غربی سفر می کند

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور امروز به منظور بازدید از مراکز نوآوری و دانش بنیان و دیدار با دانشگاهیان و مقامات ارشد استان به آذربایجان غربی سفر می کند.

معاون علمی رئیس جمهور:

سیزدهمین اعزام‌کننده دانشجو به خارج هستیم/مشکلات پایه‌ای در اقتصاد و آموزش کشور وجود دارد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رتبه ۱۳ ایران در اعزام دانشجو به خارج از کشور خبر داد و گفت: اما این اعزام‌ها در اقتصاد علمی ما تاثیرگذار نبوده است.

روضه تکراری معاون رئیس جمهور/عدم تاثیر دانشگاه ها در سفره مردم

معاون علمی رئیس جمهور سال‌ها است که در سخنرانی‌های خود بر تأثیر دانشگاه‌ها در اقتصاد کشور تأکید دارد و چندی پیش از این جمله خودش به عنوان روضه تکراری یاد کرد و درباره استفاده نکردن از نیروی انسانی داخلی با ابراز تأسف سخن گفت.

معاون علمی رئیس جمهور مهاجرات نخبگان را تکذیب کرد

معاون علمی رئیس جمهور روحانی، انتشار آمار از سوی صندوق بین المللی پول در سال ۲۰۰۹ را شایعه خواند و گفت: این گزارش کذب محض است چون اصلا چنین گزارشی از سوی صندوق بین‌المللی پول تا به حال داده نشده است. تنها یک‌بار آن هم در سال ۱۹۹۹ صندوق بین‌المللی پول چنین گزارشی را داده است که تنها برای محاسبه فرار مغزها بوده است

گزارش تصویری؛

سفر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور به یزد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با سفر به استان یزد در مراسم رونمایی از یزدکارت و نرم افزار شهر بین که پروژه مشترکی میان شهرداری یزد، پارک علم و فناوری و معاونت علم و فناوری رئیس جمهور بود، شرکت کرد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری مطرح کرد:

استقرار آزمایشگاه نانوفناوری ایران به زودی در کوبا

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از استقرار آزمایشگاه نانوفناوری ایران با تجهیزات صد در صد ایرانی در کشور کوبا خبر داد.