معاون-علمی-رئیس-جمهور

توان بخش خصوصی در ایده پردازی و نوآوری‌ها به کار گرفته شود/موانع پیشرفت شرکت‌های دانش‌بنیان برچیده شود

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت:توان بخش خصوصی در ایده پردازی و نوآوری‌ها به کار گرفته شود.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور امروز به آذربایجان غربی سفر می کند

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور امروز به منظور بازدید از مراکز نوآوری و دانش بنیان و دیدار با دانشگاهیان و مقامات ارشد استان به آذربایجان غربی سفر می کند.

اعلام حمایت معاون علمی از طرح تولید الکل اتانول دانشگاه آزاد زاهدان

معاون علمی و‌ فناوری ریاست جمهور در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان از طرح تولید الکل اتانول و ژل صورت که توسط اعضای هیئت علمی واحد زاهدان به مرحله تولید رسیده، حمایت کرد.

حمایت دولت از نخبگان، راه نجات فرار آنهاست

معاون علمي فناوري رئيس جمهور در حاشيه دومين سفرش به استان خراسان شمالي از تصميمات بنيادي براي پيشرفت استان خبر داد و گفت اين استان ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي زيادي دارد كه از آنها بخوبي استفاده نشده است.

سفرمعاون علمی و فناوری رئیس جمهور به ایلام در آینده نزدیک

استاندار از سفر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان به ایلام خبر داد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ؛

تهران شهر فناوری می شود / ۴۰۰ میلیون دلار میزان صادرات محصولات دانش بنیان در سال گذشته است

معاون علمی و فناوری با بیان اینکه امسال شهر تهران را به عنوان شهر فناوری در دستور کار داریم، گفت: قرار است کارخانه های نوآوری در سطح شهر تهران افزایش یابد.

روضه تکراری معاون رئیس جمهور/عدم تاثیر دانشگاه ها در سفره مردم

معاون علمی رئیس جمهور سال‌ها است که در سخنرانی‌های خود بر تأثیر دانشگاه‌ها در اقتصاد کشور تأکید دارد و چندی پیش از این جمله خودش به عنوان روضه تکراری یاد کرد و درباره استفاده نکردن از نیروی انسانی داخلی با ابراز تأسف سخن گفت.

معاون علمی رئیس جمهور مهاجرات نخبگان را تکذیب کرد

معاون علمی رئیس جمهور روحانی، انتشار آمار از سوی صندوق بین المللی پول در سال ۲۰۰۹ را شایعه خواند و گفت: این گزارش کذب محض است چون اصلا چنین گزارشی از سوی صندوق بین‌المللی پول تا به حال داده نشده است. تنها یک‌بار آن هم در سال ۱۹۹۹ صندوق بین‌المللی پول چنین گزارشی را داده است که تنها برای محاسبه فرار مغزها بوده است

گزارش تصویری؛

سفر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور به یزد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با سفر به استان یزد در مراسم رونمایی از یزدکارت و نرم افزار شهر بین که پروژه مشترکی میان شهرداری یزد، پارک علم و فناوری و معاونت علم و فناوری رئیس جمهور بود، شرکت کرد.