معاون-علمی-و-فناوری-رئیس-جمهور

سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

مفاهیم جدیدی باید برای دانش بنیان‌ها تعریف شود

فیروز آبادی گفت: امروز باید بخشی از درآمدهای شرکتهای متقاضی دانش بنیان صرف بکارگیری دانش بنیان‌ها شود بنابراین لازم است مفاهیم جدیدی برای دانش بنیان‌ها تعریف کنیم.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:

توسعه اقتصاد دانش‌بنیان راه مقابله با اقتصاد سنتی و نفت گراست

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۲ با اشاره به کنترل بیماری کرونا توسط دانش و شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: توسعه اقتصاد دانش بنیان راه مقابله با اقتصاد سنتی و نفت گراست.

به میزبانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛

بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی از پارک فناوری پردیس

رئیس و اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی به میزبانی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

معاون علمی فناوری رئیس جمهور گفت:

همکاری بخش خصوصی در حوزه نوآوری ضرورت دارد/ اتفاقات خوب دانشگاه اصفهان را توسعه می دهیم

معاون علمی فناوری رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در دانشگاه اصفهان، با بیان اینکه در این سفر بحث‌های جدی بویژه در مبحث نوآوری بویژه در دانشگاه اصفهان پیگیری شد، گفت: همکاری بخش خصوصی در حوزه نوآوری ضرورت دارد، که اتفاقات خوب دانشگاه اصفهان را توسعه خواهیم داد.

معاون علمی رئیس جمهوری از مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بازدید کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی یاسوج گفت: سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به همراه حسین کلانتری استاندار استان و معاونان وی از مرکز رشد سلامت این دانشگاه بازدید کرد.

معاون علمی رئیس جمهوری:

محصولات مرتبط با کرونا در داخل تولید می شوند/ روند تولید واکسن کرونا در کشور ادامه دارد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: پس از شیوع بیماری کرونا تمامی محصولات مورد نیاز در داخل کشور تولید و تأمین شده و چیزی به نام واردات نداشته ‌ایم.

بازدید معاون علمی رئیس جمهور از واحدهای فناور ایلام

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت : توسعه زیرساخت ها و خبرنویدبخش استاندار ایلام مبنی بر کاهش نرخ بیکاری ، روند گسترش اقتصاد دانش بنیان ، در استان ایلام را تسریع خواهد کرد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در راه ایلام

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور فردا میهمان مراکز علمی و دانشگاهی استان ایلام است.

در سفر استانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:

سختگیری ها در صدور مجوز برای شرکتهای دانش بنیان غیرطبیعی است/مرکز نوآوری سلامت دیجیتال اصفهان به بهره برداری رسید

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور امروز در سفر استانی خود در اصفهان، گفت: در حوزه شرکت های دانش بنیان در کشور اتفاقات خوبی رخ داده است، وجود سختگیری ها در صدور مجوز برای شرکتهای دانش بنیان غیرطبیعی است، در ادامه با حضور معاون علمی رئیس جمهور چندین پروژه از جمله مرکز نوآوری سلامت دیجیتال اصفهان به بهره برداری رسید، این مرکز چند محصول خاص در حوزه کرونا دارد.

در دیدار با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور مطرح شد؛

سرنوشت هر کشور در گرو دستیابی به قدرت علم، دانش و فناوری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عنوان کرد : سرنوشت هر کشور در گرو دستیابی به قدرت علم، دانش و فناوری است.