مهارت-آموزی

مهارت‌آموزی از سنین پایین؛ کلید اشتغال‌زایی در بزرگسالی

نوجوان فراشبندی گفت: با یادگیری یک مهارت می توان زمینه ساز اشتغال در آینده را سبب شد.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت؛

۲۰۰ مورد از ۶۰۰ مورد صنایع دستی ثبت شده در جهان مختص اصفهان است/ رونمایی از تمبر اختصاصي "اصفهان پایتخت مهارت ايران"

آرش اخوان طبسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در پنحمين روز از هفته ملي مهارت و در مراسم رونمایی از تمبر اختصاصي "اصفهان پایتخت مهارت ايران" ضمن اشاره به ظرفیتها و اقدامات این اداره کل در خصوص مهارت آموزی، گفت: ۲۰۰ مورد از ۶۰۰ مورد صنایع دستی ثبت شده در جهان مختص اصفهان است.

آموزش کدام مهارت ها برای اشتغالزایی سربازان اجباری شد؟

جانشین قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیرو‌های مسلح : در صورتی برای اشتغالزایی سربازان برنامه ریزی می شود که ۷ مهارت را در سربازی آموزش ببینند.

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی خراسان جنوبی:

تحصیل ۲۵۰۰ دانشجو در مراکز علمی و کاربردی خراسان جنوبی

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی خراسان جنوبی از تحصیل دو هزار و ۵۰۰ دانشجو در این دانشگاه خبر داد.

در نشست مشترک جهاددانشگاهی و فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح عنوان شد

برنامه‌ریزی برای مهارت‌آموزی به سربازان وظیفه

​​​​​​​نشست مشترک سردار مهدی فرحی، فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و دکتر حمیدرضا طیبی، رییس جهاددانشگاهی امروز، اول مهر با حضور معاونان، مدیران و مسوولان دو طرف برگزار شد.

برنامه ویژه مدرسه، گامی در جهت دانش آموز محوری و مهارت آموزی

مشاور علمی سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان، گفت: برنامه ویژه مدرسه، گامی در جهت دانش آموز محوری و مهارت آموزی در امر تعلیم و تربیت است.

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح مطرح کرد؛

آموزشهای مهارتی سربازان با همکاری ۱۶ وزارتخانه و ۱۴ نهاد/ ۱۵ درصد اشتغال کشور از مسیر سربازان مهارت دیده تا سال ۱۴۰۱ محقق خواهد شد

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه، که با حضور امیران و سرداران نیروهای مسلح ارتش، سپاه، ناجا و دفاع همچنین مسوولان جهاد کشاورزی در اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: این قرار گاه آموزشهای مهارتی سربازان را با همکاری ۱۶ وزارتخانه و ۱۴ نهاد انجام خواهد داد و ۱۵ درصد اشتغال کشور از مسیر سربازان مهارت دیده تا سال ۱۴۰۱ محقق خواهد شد

مهارت آموزی بیش از ۱۲ هزار ایلامی در فنی و حرفه ای

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲ هزار و ۲۵۹ نفر از متقاضیان دوره‌های مهارت آموزی محیط واقعی کار را فرا گرفتند.

استاندار گیلان

مهارت آموزی در دانشگاه ها جدی گرفته نشده است

استاندار گیلان در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه گیلان بر لزوم توسعه شرکت های دانش بنیان و افزایش اشتغال زایی در بخش خصوصی استان تأکید کرد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

برگزاری کارگاه توانمندسازی محلی و توسعه روستایی در سیستان

در راستای ارتقای فرهنگ مهارت آموزی و آموزش مهارت های راه اندازی کسب و کار روستایی کارگاه توانمندسازی روستایی با همکاری دفتر امور روستایی استانداری سیستان و بلوچستان، فرمانداری زابل، دانشگاه جامع علمی کاربردی و سایر نهادها در شهرهای زابل و زهک برگزار می شود.