میبد

تعداد بیماران کرونایی میبد دوباره صعودی شد

رئیس بیمارستان میبد از سیر صعودی بیماران کرونایی بستری در این بیمارستان خبر داد.

درخواست نمایندگان یزد:

باید از تکنولوژی‌های جدید برای کاهش آلایندگی صنایع بهره برد/ واحدهای تحقیق و توسعه صنایع فعال شوند

دشتی نماینده اردکان گفت: ما اکنون نمی‌توانیم کارخانه‌ها و صنایع را تعطیل کنیم لذا باید از تکنولوژی‌های جدید، ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین پارک‌های علم و فناوری برای کاهش آلایندگی ها بهره ببریم.

وضعیت بحرانی کرونا در شهرستان میبد/ بُن بست تامین اکسیژن

مسئولان شهرستان میبد نسبت به تکمیل ظرفیت تخت های بیمارستان این شهر و همچنین کمبود اکسیژن برای بیماران کرونایی هشدار دادند.

شرایط کادر درمان دشوارتر از پیک اول کروناست

رئیس بیمارستان میبد گفت: متاسفانه نسبت به پیک اول کرونا کادر بهداشت و درمان بیشتر درگیر بیماری شده اند همچنین چندین ماه تلاش بی وقفه موجب خستگی بیش از اندازه آنان شده است.

روند افزایش بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان میبد نگران کننده است

رئیس بیمارستان میبد گفت: در چند روز گذشته شاهد افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا بودیم به طوری که در این هفته شاهد افزایش دوبرابری تعداد بیماران نسبت به هفته قبل هستیم و هم اکنون دو بخش کرونا در بیمارستان میبد فعال شده است.

عارضه یابی صنایع استان یزد با حرکت یک گروه دانشجویی

جمعی از دانشجویان یزدی با راه اندازی گروه جهادی تخصصی شهید محمود برزگری اقدام به عارضه یابی و بررسی نقاط قوت و ضعف صنایع استان پرداختند.

ساخت "دستگاه ضربه زن بافت زیلو" در میبد

"دستگاه ضربه زن بافت زیلو" با هدف مکانیزه کردن بافت زیلو در شهرستان میبد طراحی و ساخته شد.

قائم‌ مقام مؤسسه تحقیقات ژنتیک میبد تشریح کرد

برخی تصورات غلط در مورد ویروس کرونا

عدم ابتلای کودکان و جوانان و فرض خط ثابت شيوع برای بیماری کرونا از جمله تصورات غلط در مورد این بیماری بوده که در جامعه رواج یافته است.

مدیر بیمارستان میبد خبر داد

کنترل و مدیریت بیماری کرونا در میبد

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد اعلام کرد: بیماری کرونا در شهرستان میبد کنترل شده و اکنون در مرحله مدیریت این بیماری هستیم.

تشکیل کمیته بهداشت عمومی برای مقابله با کرونا در میبد

رئیس شبکه بهداشت و درمان میبد از تشکیل کمیته بهداشت عمومی در این شهرستان برای هماهنگی بیشتر دستگاه های اجرایی در مقابله با کرونا خبر داد.