نظام-رتبه‌-بندی-تایمز

۲۰ دانشگاه ایرانی در لیست دانشگاه‌‌های جوان و برتر دنیا

طبق اعلام پایگاه رتبه‌بندی تایمز ۲۰ دانشگاه ایرانی در لیست دانشگاه‌‌های جوان و برتر دنیا وجود دارد که در این لیست برتر دانشگاه های جوان و برتر دنیا نام دانشگاه شهید مدنی آذربایجان هم دیده می شود.

نظام رتبه بندی تایمز اعلام کرد؛

رشد ۴۰ درصدی مراکز علمی ایران در رشته آمار و ریاضیات / دانشگاه بابل نوشیروانی برترین دانشگاه ایران انتخاب شد+جدول

نظام رتبه بندی تایمز، در جدیدترین بررسی خود، بهترین دانشگاه‌های جهان در رشته آمار و ریاضیات را در سال ۲۰۲۰ معرفی کرده که خوشبختانه دانشگاه های کشورمان نیز در این رتبه بندی با رشد قابل توجهی همراه بوده است .

رتبه‌بندی تایمز منتشر کرد؛

درخشش ۳۱ دانشگاه ایرانی/ با برترین‌های ۴ شاخه علمی دنیا آشنا شوید

نتایج تازه‌ترین نظام رتبه‌بندی بین المللی تایمز حاکی از آن بوده است که ۳۱ دانشگاه ایرانی در چهار شاخه علمی علوم زیستی، علوم فیزیکی، روانشناسی و علوم بالینی و سلامت در جمع برترین‌های جهان قرار دارند.

۴۰ دانشگاه ایرانی در بین دانشگاه‌های برتر جهان

مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: نتایج رتبه بندی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۲۰ توسط تایمز اعلام شد که بر این اساس ۴۰ دانشگاه ایرانی در بین دانشگاه‌های برتر جهان قرار دارند.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

با برترین دانشگاه های جهان در رشته برق در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید/جایگاه دانشگاه های ایران در بین رتبه بندی جهانی تایمز + جدول

پایگاه رتبه بندی تایمز ،در جدیدترین بررسی خود، به معرفی برترین دانشگاه ‌های جهان در رشته مهندسی برق و الکترونیک در سال ۲۰۱۹ پرداخته است که خوشبختانه نام ۲۳ دانشگاه از کشورمان نیز در این رتبه بندی به چشم می خورد.

برخورد اراده ها

در این اینفو به معرفی چند مورد اراده های ملی میپردازیم

برخورد اراده ها

در این اینفو به معرفی چند مورد اراده های ملی میپردازیم

نظام رتبه بندی تایمز اعلام کرد؛

رشد ۵۰ درصدی مراکز علمی ایران در زمینه علم بیولوژیک

پایگاه رتبه بندی تایمز در آخرین گزارش خود به معرفی برترین دانشگاه های جهان در رشته علم بیولوژیک در سال ۲۰۱۹ کرد که خوشبختانه در میان برترین‌های جهان نام ۱۷ دانشگاه ایرانی نیز به چشم می‌خورد.

نظام رتبه بندی تایمز اعلام کرد؛

کسب رتبه نخست ایران در تعداد دانشگاه های برتر در میان کشورهای اسلامی / با ۱۰ دانشگاه برتر علمی جهان در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید+جدول

طبق آمار پایگاه رتبه بندی تایمز، در سال ۲۰۱۹، از نظر تعداد دانشگاه‌ها، جمهوری اسلامی ایران با ۲۹ دانشگاه، با سبقت از ترکیه نسبت به ۲۰۱۸ در رتبه نخست در بین کشورهای اسلامی قرار گرفت.