نظام-مهندسی

مهندسین امروز، میراث داران دانش و تمدن ايراني

هادیان گفت: روز مهندس به تمام کسانی که مهندسی را درک کردند، به تمام کسانی که پلی ساختند از انتهای بن بست کوچه ی رفاه تا بیکران، به تمام کسانی که خود را شبانه روز وقف کردند تا همگان شبانه روزی روشن داشته باشند، به تمام کسانی که لذتش را فهمیدند نه آنان که تنها به نامش خوانده شدند، مبارک.

توپ کم کاری ساخت و سازهای غیر مجاز در زمین ماده ۱۰۰/ قصوری متوجه نظام مهندسی ساختمان در زمینه ساخت و سازهای غیر مجاز نیست

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران توپ کم کاری‌های ساخت و سازهای غیر مجاز را در زمین ماده ۱۰۰ انداخت و به راحتی از زیربار مسئولیت‌ها در این بخش شانه خالی کرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران:

کارکرد مهندسان نظام مهندسی ساختمان زیر ذره‌بین شواری انتظامی

رئیس سازمان نظام مهندسی گفت: شورای انتظامی شکایت مردمی مهندسان ساختمان را مورد بررسی و متخلفان از سه تا ۶ سال از کار محروم می‌شوند.

نائب رئیس اول نظام مهندسی ساختمان مازندران مطرح کرد:

نظارت بر ساخت هشت میلیون متر مربع ساختمان توسط مهندسان داری صلاحیت نظام مهندسی ساختمان مازندران/ نمایندگان نظام مهندسی در کمیسیون ماده ۵ و ۱۰۰ حق رای ندارند

نائب رئیس اول نظام مهندسی ساختمان مازندران گفت: حضور نماینده نظام مهندسی در کمیسیون‌های ماده ۱۰ ۰و پنج دارای اهمیت است اما در حال حاضر با توجه به نقشی که نظام مهندسی در ساخت و ساز دارد حق رای ندارد .

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی فارس:

تفاهم نامه با سازمان بسیج علمی با کمترین هزینه و بیشترین منفعت می باشد/ دفاتر خدمات نظام مهندسی کشاورزی به دل روستاها می رود

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس در مورد آینده دفاتر خدمات غیردولتی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در سطح استان فارس ابراز داشت: دفاتر خدمات غیردولتی سازمان نظام مهندسی کشاورزی در استان فارس در سطح روستاها افتتاح خواهند شد تا ارتباط بهره بردار و بخش خصوصی نزدیک و کنار هم باشد.

رئیس سازمان بسیج علمی فارس:

تلاش برای هدایت ظرفیت های استان در یک مسیر/ آینده روشن استان در هم افزایی

احمدرضا قاسمی گفت: ما در سازمان بسیج علمی به دنبال آنیم که تمام ظرفیت های علمی استان را به یک مسیر هدایت و حمایت کنیم که یکی از این طرفیت های بزرگ جمعیت ۱۶ هزار نفری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس می باشد.

در جشن روز مهندس مطرح شد؛

ایران دارای بیشترین مهندس در منطقه/ لزوم صدور خدمات فنی و مهندسی

سیف زاده با اشاره به توان نیروی انسانی متخصص و متعهد در رشته های مختلف، لزوم توجه به صدور خدمات فنی و مهندسی و توسعه این فعالیت، به عنوان یک اقدام ارزشمند، را یادآور شد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد:

تاثیر استیضاح آخوندی در انتخابات نظام مهندسی/رئیس جمهور: شاید تاخیر مناسب باشد

رئیس دفتر رئیس جمهور در نامه‌ای از موافقت ضمنی رئیس جمهور نسبت به تاخیر دو ماهه در برگزاری انتخابات نظام مهندسی ساختمان کشور خبر داد و گفت: رئیس جمهور در پاسخ به درخواست برای تاخیر دو ماهه اعلام کرده است که شاید تاخیر مناسب باشد.