نیروی-دریایی-سپاه

در مراسمی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انجام گرفت؛

الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه / رونمایی از ۳ ‌‌پهپاد برای نخستین بار

۱۸۸ فروند پهپاد و بالگردطی مراسم ویژه ای با حضور سرلشکر سلامی به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ملحق شد.

رویداد علمی با موضوع خوردگی در شهرری برگزار شد:

تجلیل از برگزیدگان بزرگترین رویداد نوآوری دریایی با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه

رویداد و چالش علمی با موضوع طراحی دستگاه حفاظت خوردگی جریان تزریقی در شناورها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) برگزار گردید

علم و فناوری بررسی می کند؛

چرا ایران بزرگترین کلکسیون دار پهپادهای آمریکایی به شمار می رود ؟/با غنیمت های نیروی هوافضای سپاه از تروریست های آمریکایی آشنا شوید+فیلم و عکس

جمهوری اسلامی ایران طی سال های اخیر با غنیمت گرفتن ۶ پهپاد پیشرفته آمریکایی به تنها کشوری در جهان تبدیل شده است که موفق به شناسایی و غنیمت گرفتن این تعداد پهپاد آمریکایی شده است که این نشان از پیشرفت های گسترده نیروی هوافضای سپاه کشورمان دارد.

در نمایشگاه «اقتدار ۴۰» رونمایی شد؛

ساخت نسل جدید توپ ها و راکت های کنترل از راه دور توسط نیروی دریایی سپاه/ قایق های تندرو ایرانی در خلیج فارس بی رغیب می شوند + فیلم و عکس

نیروی دریایی سپاه به تازگی از نسل جدید از توپ و راکت انداز در نمایشگاه اقندار ۴۰ رونمایی کرده است که می‌تواند بدون حضور مستقیم کاربر در پای سلاح فعالیت کند. این ابتکار، مزیت بزرگی برای نصب سامانه در روی شناورها خصوصاً در زمان بروز طوفان‌های سخت و نبردهای سهمگین است و خدمه را از گزند این وضعیت نجات می‌دهد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

«چهل سال انقلاب، چهل سال پیشرفت»/قسمت چهارم؛ دستاوردهای نیروی دریایی ایران+فیلم و عکس

یکی از نکات قوت ایران در زمینه دفاعی که باعث وحشت کارشناسان و نظامیان آمریکایی و اسرائیلی شده است دستاوردهای بی شمار نیروهای دریایی ایران همچون ساخت سریعترین قایق تندرو جهان، ناوشکن سهند، ناوشکن جماران و ... در طول چهاردهه ی اخیر می باشد، دستاوردهایی که با تکیه بر دانش بومی متخصصان کشور ساخته شده است.

گزارش خبرگزاری علم و فناوری از یک دستاورد جدید دفاعی؛

ساخت گلوله های هوشمند برای مرگبارترین توپ دریایی ایران/ آژیر خطر برای نابودی جنگنده های پرسرعت آمریکایی در منطقه به صدا درآمد

محققین کشورمان موفق به ساخت نوعی فیوزهای جدیدی برای نصب بر روی گلوله های توپ «فجر ۲۷» شده اند که باعث می شود این گلوله ها بدون نیاز به برخورد به موشک های کروز و با قرار گرفتن در فاصله ی مشخص آن ها را منهدم کنند.

توسط نیروی دریایی انجام شد؛

رونمایی از اولین موتور «BLDC» جهان توسط متخصصان ایرانی / زیردریایی غدیر در خلیج فارس بی رقیب شد + فیلم و عکس

نیروی دریایی سپاه برای اولین بار در جهان موفق به عملیاتی سازی موتور «BLDC» در زیر دریایی غدیر شد.

توسط فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام شد؛

سهند نیروی دریایی رونمایی شد / قدرتمندترین ناوشکن ایرانی چه ویژگی هایی دارد ؟ + فیلم و عکس

روز گذشته از قدرتمندترین ناوشکن ایرانی با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه یکم امامت نیروی دریایی در بندرعباس رونمایی شد.

درگفتگوی اختصاصی با اولین فرمانده سپاه پاسداران مطرح شد؛

باید قدرت تولید در کشور را بالا ببریم/ چطور ما توانسته ایم جنگنده مدرن بسازیم ولی هنوز از تولید یک ماشین با کیفیت عاجزیم؟

اولین فرمانده سپاه، وضعیت کشور در حوزه علم و فناوری را بسیار ضعیف توصیف کرد و راه برون رفت از ان را توجه به نهادهای انقلابی بسیج و سپاه دانست.