هرمزگان

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک:

مجتمع های کشاورزی موجب جلوگیری از زمین خواری وسواستفاده است

راه اندازی طرحهای کشاورزی و دامی در قالب مجتمع موجب کاهش هزینه ها و جلوگیری از سوء استفاده و زمین خواری برخی از افراد خواهد شد.

برای اولین بار در هرمزگان

مرکز «نوآوری تعاون» در رودان توسط بخش خصوصی راه اندازی شد

شرکت تعاونی «تاک سبز رودان» با مجوز رسمی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به عنوان یکی از ۸ مرکز نوآوری تعاون استان هرمزگان معرفی و صاحب مجوز شد.

هشدار رهبر انقلاب در خصوص آسیب های فضای مجازی برای دانش ‌آموزان

عدالت آموزشی حلقه مفقوده آموزش و پرورش کشور

بحران جهانی ویروس کرونا در کنار همه ناملایمات و سختی‌ها، سبب بروز فرصت‌هایی در بخش‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی، به‌ویژه آموزش و پرورش شده است تا بسیاری از کج‌فهمی‌ها، کج‌اندیشی‌ها و تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌های ناکارآمد به چالش کشیده شده و به حداقل برسد و در عین حال، راه‌حل‌های روزآمد و نوآورانه‌ای از زیر خروارها مشکلات و موانع پدیدار شود.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس:

نگین پالایشی کشور همچنان می‌درخشد/حضور قدرتمند در بازارهای داخلی و جهانی

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در آستانه‌ی هفته‌ی دولت به تشریح اقدامات یک ساله‌ی این ابرپالایشگاه پرداخت.

رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان :

تولید۲.۹ میلیون تن محصولات کشاورزی در هرمزگان

رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان گفت: در دولت تدبیر وامید بالغ بر دو هزار میلیارد تومان در بخش‌های زیرساختی حوزه کشاورزی و دامپروری در استان هزینه شده است.

راهکار شرکت نفت ستاره خلیج فارس برای کم‌اثر کردن تحریم‌ها؛

ستاره خلیج‌فارس حامی ویژه تولیدکنندگان داخلی است

مدیر بازرگانی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس ضمن تأکید بر سیاست این شرکت در حمایت از تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان داخلی، افزود: این رویکرد نقش بسزایی در ایجاد رونق تولید، افزایش رقابت و سطح کیفی محصولات تولید داخل دارد.

به بهانه روز جهانی حرا

جنگل حرا اکوتوریسمی درآمدزا

حرا، جنگل‌های جنوبی اسرارآمیز کشورمان است که به‌عنوان ذخیره‌گاهی ارزشمند، جاذبه طبیعی و گردشگری مهم و چشم‌اندازی زیبا از آن یاد می‌شود. حرا در نقاط دیگر جهان خویشاوندانی هم دارد که در مجموع همگی آنها به عنوان جنگل‌های «مانگرو» شناخته می‌شوند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان:

نظام آموزشی علمی کاربردی با توجه به نیاز مخاطبان طراحی شده است

موسی جاودان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان با تشریح ماموریتهای این مرکز دانشگاهی گفت: در حوزه گسترش، برنامه ریزی درسی، دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف اصلاح هرم شغلی و تربیت نیروی انسانی ماهر در سال ۱۳۷۰ تاسیس شده است.

در دیدار رییس سازمان جهادکشاورزی با استاندار هرمزگان بمناسبت هفته جهادکشاورزی مطرح شد:

بخش کشاورزی هرمزگان روند رو به رشدی دارد/ نقش مهم کشاورزی و شیلات در توسعه اقتصادی و اشتغال استان

در دیدار رییس سازمان جهادکشاورزی با استاندار هرمزگان که بمناسبت هفته جهادکشاورزی برگزار شد، بر اهمیت هر چه بیشتر نقش مهم کشاورزی و شیلات در توسعه اقتصادی و اشتغال استان تاکید شد.

نخبه هرمزگانی تاکید کرد:

ضعف آموزش مهم‌ترین خلأ اقتصاد نوآور/ کسی که ادعای نخبگی می‌کند باید فرهنگ آن‌را هم داشته باشد

مدیر و بنیان گذار مجموعه مستقل علمی پژوهشی و فناورری تکنومنت، با بیان اینکه هجمه ناشی از اقتصاد نفتی در مقابل جریان اقتصاد مبتنی بر خلاقیت و نوآوری ایستادگی می‌کند، مهمترین علت این چالش را ضعف ساختار آموزش کشور دانست و گفت مهمترین ضعف در شکل گرفتن فرهنگ کارآفرینی نوآوری، آموزش که ایجاد ساختار کارآمد برای بروز نوآوری راهکار حل چنین چالش مهمی است.