همدان

۹ اذرماه برگزار می شود ؛

سمینار ملی رویکردهای نوین آموزش و پژوهش در انقلاب صنعتی چهارم

"سمینار ملی رویکردهای نوین آموزش و پژوهش در انقلاب صنعتی چهارم، آذر ۹۹" در تاریخ ۹ آذر ۱۳۹۹ توسط دانشگاه شهید چمران اهواز ، نمایه شده در ISC با حمایت : قطب علمی آموزش مداوم در شهر اهواز - دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می گردد.

با این وسیله می توان ویلچر معلولین را به موتور سیکلت تبدیل کرد!

شرکت "Blumil"به تازگی از نوعی اسکوتر برقی رونمایی کرده است که با اتصال آن به ویلچر معلولین می تواند ویلچر را به موتور سیکلت قدرتمند تبدیل کند .

به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛

افتتاح غرفه سازمان علمی پژوهشی استان همدان با حضور خبرنگاران/ از ۴۰ طرح مخترعین بسیجی رونمایی شد+فیلم و عکس

نمایشگاه دستاوردهای مخترعین بسیجی با حضور استاندار همدان، مسئولان استانی و شهرستانی، مخترعین و مبتکرین در تالار قرآن این استان افتتاح شد.

مدیر اجرایی و راه اندازی دانشگاه D۸؛

دانشگاه بین المللی D۸، از مهرماه امسال در شهر همدان دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه بین‌المللی گروه هشت (D۸) یکی از نهادهای وابسته به سازمان همکاری اقتصادی ۸ کشور اسلامی در حال توسعه(D۸) است که کشورهای مهم اندونزی (چهارمین کشور پرجمعیت دنیا)، پاکستان (ششمین)، نیجریه (هفتمین )، بنگلادش (هشتمین)، مصر (پانزدهمین)، ترکیه (هیجدهمین)، ایران (نوزدهمین) و مالزی (چهل و سومین کشور پرجمعیت جهان)،دول عضو این گروه هستند.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در همدان برگزاری شد

پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان همدان با حضور اساتید، نخبگان، مخترعین برتر این استان در مجموعه فرهنگی و هنری عین القضات برگزار شد.

مسئول جذب و پذیرش پارک علم و فناوری اعلام کرد ؛

برگزاری نمایشگاه استارتاپ های حوزه گردشگری و صنایع دستی در همدان

نمایشگاه استارتاپ های حوزه گردشگری و صنایع دستی در سطح ملی هم زمان با افتتاحیه چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در روز ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۷ در محل هتل باباطاهر همدان برگزار می گردد.