واکسن-فلج-اطفال

در اقدامی امیدوارکننده :

واکسن جدید فلج اطفال به مبارزه برای از بین بردن بیماری های فلج کننده پیوست

این واکسن اصلاح شده به دنبال پایان دادن به شیوع بیماری فلج اطفال در خاورمیانه و آفریقا است.

ویروس وحشتناکی که به جان کودکان می‌افتد!

فلج اطفال ، غولی که با واکسناسیون از پا درآمد

فلج اطفال غول خاموشی که به جان کودکان می‌افتد و نوشکفته‌ها را از طعم شیرین کودکی و قدرت حرکت محروم می‌سازد، بیماری که درمان ندارد و تنها راه نجات از آن پیشگیری با واکسن است.

هزینه های واکسن سازی در ایران کم می شود/ ایجاد شبکه فناوری تولید

در آینده ای نزدیک قرار است همه واکسن سازها با یک آزمایشگاه مرجع و انبار مشترک در راستای کاهش هزینه های تولید و ایجاد زیرساخت، به تولید واکسن های مورد نیاز کشور بر پایه دانش بپردازند.

اجرای واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در یزد

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان یزد گفت: ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال برای کلیه کودکان زیر ۵ سال مهاجرین خارجی و خانوارهایی که در محل تجمع عمده مهاجرین خارجی سکونت دارند؛ به مرحله اجرا در می آید.

چرا فلج اطفال ریشه کن نمی شود؟

مشکل اصلی رساندن واکسن به مناطقی است که بیش از همه جا به آن نیاز دارند. این موضوع چالش‌هایی را به وجود آورده است که ریشه‌کن شدن ویروس فلج اطفال را کماکان دور از دسترس نگه داشته است.

طرح واکسیناسیون فلج اطفال مهاجرین خارجی راهی برای واکسینه شدن جامعه

طرح واکسیناسیون فلج اطفال مهاجرین خارجی با هدف اطمینان به کیفیت مراقبت و پوشش های واکسیناسیون، براساس توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی همه ساله این طرح را اجرا می‌کند.

با بودجه سازمان بهداشت جهانی و توسط محققان کوئینزلند

واکسن فلج اطفال نانوپچ ارائه شد

به لطف تحقیقاتی که توسط کارشناسان علوم آزمایشگاهی دانشگاه کوئینزلند و با بودجه سازمان بهداشت جهانی (WHO) انجام گرفت، یک گام مهم دیگری در جهت تلاش برای از بین بردن جهانی فلج اطفال برداشته شد.