پارک-علم-و-فناوری

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛

برای نخستین بار در کشور «جداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی» تولید کرد

شرکت دانش بنیان کرمانشاهی برای اولین بار در کشور موفق به اختراع و تولید نوعی "جداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی" شده که با نصب آن زیر ستون‌های ساختمان، حتی با وقوع زلزله ۸.۵ ریشتری هم تا ۹۰ درصد از ایجاد هرگونه تخریب در سازه جلوگیری می کند.

ایران استوار ۴۴ سال افتخار / روایت پیشرفت دانش بنیان ها

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛ تنها تولیدکننده فوم های آتشنشانی، حفاری وساختمان سازی درکشور

شرکت کیمیا فرآیند بیستون مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمانشاه اولین و تنها تولید کننده فوم بتن، فوم آتشنشانی و فوم حفاری در کشور است که در حال حاضر نیاز بازار کشور و صنایع نفت در زمینه این محصول را پوشش می دهد.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در رویداد”اینوتکس پیچ”:

نقش حاکمیت تسهیل گری و به کار اندازی پتانسیل های جامعه برای نوآوری و پیشرفت است

علیرضا نصیری گفت: نقش حاکمیت به عنوان خط دهنده و تسهیل‌گر و نه تصدی‌گری، نقش بسیار مهمی در به کار انداختن پتانسیل جامعه برای نوآوری، ابتکار، فناوری و پیشرفت می باشد.

ایران استوار ۴۴ سال افتخار / روایت پیشرفت دانش بنیان ها

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه؛ اولین تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی گلخانه ای خط نشا سبزی و صیفی در کشور

یک شرکت دانش بنیان در استان کرمانشاه با تولید موفق تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی گلخانه ای خط نشاء سبزی و صیفی، حالا به اولین و تنها تولید کننده این محصولات در کشور تبدیل شده و بیش از ۹۰ درصد بازار این محصولات در کشور را در انحصار خود دارد.

پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان:

دومین رویداد فستیوال کسب و کار دانشجویی

دومین فستیوال دانشجویی در حوزه کسب و کار در پارک علم و فناوری برگزار می شود.

موفقیت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در دریافت گرنت رشد

با درخواست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه از پارک فاوا به منظور دریافت گرنت رشد واحدهای فناور مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات، این واحد ها پس از مراحل ارزیابی موفق به اخذ این گرنت شدند.

حمایت پارک فناوری پردیس؛

صندوق حمایت از منتخبین رقابت علمی کنز

مدیرکل سرمایه ‌گذاری و بومی ‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس اعلام کرد: در صورت همکاری منتخبین رقابت علمی کنز با هر یک از شرکت ‌های عضو پارک فناوری پردیس، تسهیلات ۲ میلیارد ریالی به این منتخبین اعطا می‌ شود.

ضرورت احصاء وضعیت شرکت‌های دانش‌بنیان در استان اردبیل

استاندار اردبیل گفت: لازم است دانشگاه‌ها، پارک علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی، نسبت به رصد وضعیت شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام کرده و آخرین وضعیت این شرکت‌ها را اعلام کنند.

سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور پارک هرمزگان؛

اولین دوره مهارت افزایی منتورینگ کسب و کار برگزار می‌‎شود

اولین دوره مهارت افزایی منتورینگ کسب و کار از سری آموزش‌های کوچینگ و منتورینگ را برای مدیرعامل های شرکت های مستقر و فعالین موسسات عضو برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛

دفتر مرکز رشد و نوآوری در دانشگاه پیام نور مرکز میناب افتتاح شد

دفتر مرکز رشد و نوآوری در دانشگاه پیام نور مرکز میناب با حضور معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان میناب ومسئولین استانی افتتاح شد