پهباد-رادارگریز

علم و فناوری گزارش می دهد؛

حاکمیت بلامنازع ارتش ایران بر محدوده هوایی شمال و جنوب کشور/ رادارهای مراقب و خلیج فارس چه ویژگی های دارند ؟

روز گذشته با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) و امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی، سامانه‌های راداری راهبردی خلیج فارس و مراقب رونمایی شد.

کارشناس مشهور رسانه های عربی:ایران پنتاگون کوچک را در آسمان هدف قرار داد!

در حقیقت ما با هواپیمایی مواجه هستیم که ارزش تجهیزات ان بالغ بر ربع میلیارد دلار (۲۵۰ میلیون دلار) است، یعنی اینکه این هواپیما ابزار جنگی کاملی است، و آن اتاق کامل عملیات برای تصویربرداری، و شنود اصوات و آنالیز کردن اطلاعات، صداها، و سایت‌ها و ارسال اطلاعات به مکان‌های عملیات، توپخانه، به هواپیماها و موشک اندازها و بالا بردن خوشبینی برای نتیجه عملیات و دستورات است این هواپیما پنتاگون کوچک است که در آسمان در حال پرواز است.

همزمان با کشورهای پیشرفته صنعتی

ایران در جمع صادر کنندگان تکنولوژی بازدیدهای پهبادی خطوط برق قرار گرفت

نخبه مازندرانی با اعلام اینکه به لحاظ علمی در جمع صادرکنندگان تکنولوژی بازدیدهای میدانی پهبادی خطوط برق قرار داریم، گفت: طرح راهبردی صادرات را در چشم انداز مجموعه قرار دادیم و به زودی عملیاتی می‌شود.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

ویترین ۴۰ سال دستاوردهای نظامی ایران در «اقتدار ۴۰» / با جدیدترین تسلیحات نیروی هوایی سپاه آشنا شوید+ فیلم و عکس

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه اقتدار ۴۰ با حضور مقامات بلندپایه نظامی ارتش و سپاه افتتاح شد؛ در این نمایشگاه تعدادی از دستاوردهای نظامی کشور برای اولین بار به نمایش گذاشته شد.

زنگ ها در واشنگتن به صدا در آمده است ؛

«اخلالگرهای بومی» ، زنگ خطری برای ارتش های متخاصم/جنگ نامرئی بین ایران و آمریکا شدت گرفت + جزییات

به نظر می رسد تلاش آمریکا برای مقابله و تضعیف قدرت نیروهای مسلح کشورمان وارد فاز جدیدی شده؛ اما این بار متخصصان دفاعی ایران در فضایی نامرئی و در میان امواج به مصاف دشمنان خود رفته اند.

قدیانی خبر داد؛

همت برای ساخت پهبادهای رادارگریز

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور از فعالیت برای ساخت پهبادهای رادارگریز توسط جامعه بسیجی خبرداد.