چهارمحال-و-بختیاری

فصل سرما مزاجی سرد و تر دارد/ حرارت بدن خود را در فصل سرما افزایش دهید

فصل سرما مزاجی سرد و تر دارد از این رو بیشتر متخصصان طب سنتی بر این باورند که باید غذاهایی استفاده شود که مزاج گرم دارد.

طرح توانمند سازی زنان و دختران عشایر در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: طرح توانمند سازی زنان و دختران عشایر که زیر نظر دفتر دفتر ریاست جمهوری است در چند شهرستان از استان چهارمحال و بختیاری اجرا شده است.

ضرورت مدیریت مصرف و بهره وری از ظرفیت دیزل ژنراتورها دربخش صنعت

مدیر عامل شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری گفت: مدیریت مصرف و بهره وری از ظرفیت دیزل ژنراتورها دربخش صنعت امری ضروری است.

تغذيه مناسب چه تاثیری رو مغز انسان دارد؟

مغز انسان ، يکي از حريص ترين ارگان هاي بدن محسوب مي شود که احتياجات رژيمي ويژه اي دارد.

مسئولیت پذیری را به کودکان خود آموزش دهید

مسئولیت پذیری یک امر بسیار مهمی در زندگی به شمار می رود که پدران و مادران باید به ان ها این مسئولیت پذیری را آموزش دهند.

تره تیزک (بولاغ اوتی) چیست؟

تره تیزک گیاهی است علفی و پایا با ساقه‌های خوابیده و عموما ضخیم و گوشت‌دار، ریشه‌های کوچک و سفید رنگ و به صورت شبکه‌ای. برگ‌ها متناوب و گوشت‌دار به رنگ سبز تیره و عاری از کرک. گل‌ها سفید رنگ و مجتمع به شکل خوشه، در حاشیه جوی‌های آب و نهرها می‌روید، از نظر طب سنتی دارای طبعی گرم و تر می‌باشد.

رئیس آموزش و پرورش منطقه لاران؛

بها دادن به پژوهش پیشرفت جامعه را به همراه دارد

رئیس آموزش و پرورش منطقه لاران گفت: جامعه امروزی نیازمند پیشرفت و توسعه است که با بها دادان به پژوهش و فناوری قطعا به توسعه کشور نیز می توان دست یافت.

آموزش بهترین وسیله توانمند سازی بهره برداران است

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرکرد گفت:آموزش بهترین وسیله توانمند سازی بهره برداران است در صورتی که برنامه های آموزشی منطبق بانیازها و شرایط بهره برداران باشد.

آموزش؛حلقه مفقوده برای یک زنبور داری صنعتی

برای رسیدن به یک زنبور داری صنعتی اولین گام آن آموزش است که یک زنبوردار در کنار تجربیات باید آموزش های علمی را نیز فراگیرد.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری؛

آموزش سواد رسانه ای به افراد جامعه ضرورت دارد

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: آموزش سواد رسانه ای به افراد جامعه ضرورت دارد و همه باید آن را فراگیرند.