کارگاههای-اموزشی

علم و فناوری گزارش می دهد؛

دهمین دوره آموزش پرسشگری در استان همدان برگزار شد+فیلم و عکس

دهمین دوره کارگاه آموزش پرسشگری استان همدان با حضور ۵۰ داوطلب از ۸ شهرستان ، به مدت دو روز کاری در ۲۶ و ۲۷ شهریورماه در مرکز آموزشی ابوذر این شهرستان برگزار شد .

کمیته تحقیقات دانشجویی کارگاه پیشرفته روش هاي نمونه گيري و تصادفي سازي برگزار مي نمايد

سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، از برگزاري کارگاه روش هاي نمونه گيري و تصادفي سازي به همت اين کميته خبر داد.

دبیر کارگروه بانوان خانه نخبگان قزوین عنوان کرد

آموزش‌های پیش از ازدواج ضرورتی برای استحکام بنیان خانواده /ازدواج موفق در گرو ارتقا مهارت‌های زندگی

دبیر کارگروه بانوان خانه نخبگان قزوین گفت: مشاوره قبل از ازدواج از طریق ارتقاء مهارت های زندگی، آشنایی با ملاکهای انتخاب همسر و بستر سازی برای پذیرش نقش جنسی در زندگی مشترک می تواند به عنوان یکی از مولفه های مهم در ازدواج موفق در نظر گرفته شود.

با همکاری انجمن بین المللی ثبت اختراع؛

کارگاه از ایده تا اختراع و از اختراع تا تجاری سازی برگزار می‌شود

در راستای افزایش خلاقیت و آشنایی با مهارتهای کارآفرینی کارگاه تخصصی و توانمندسازی با موضوع کارگاه از ایده تا اختراع و از اختراع تا تجاری سازی با همکاری انجمن بین المللی ثبت اختراع برگزار می گردد.

یادداشت

آموزش عالی بیماراست

این هفته هرمزگان میزبان کمیسیون های عمران ، انرژی و آموزش مجلس بود. سفرهایی که امید مردم هرمزگان را به مثمرثمر بودن آن بیشتر و بیشتر می کند.

برگزاری دوره هاي آموزشی سلامت روان در منطقه خلیج فارس

مصطفی بناری اظهار امیدواری کرد: برگزاری این کارگاه های آموزشی و تخصصی با مساعدت مسئولین به صورت مستمر در مراکز اقماری برگزار شود.